با توجه به انتقاداتی که به نسبت تصویر گلکسی زد فولد و زد فلیپ می‌شود، ابعاد نمایشگر نسل بعدی گوشی‌های تاشو سامسونگ تغییر خواهد کرد.

با وجود اینکه سری گلکسی اس 24 به‌زودی معرفی می‌شود، می‌توان با قاطعیت گفت که همه چیز در مورد آن نهایی شده است و تمرکز سامسونگ اکنون روی گلکسی زد فولد 6 و زد فلیپ 6 معطوف شده است. اطلاعات به آرامی در مورد گوشی‌های تاشو بعدی غول کره جنوبی منتشر می‌شود و جدیدترین آنها تغییراتی را در طراحی و نسبت صفحه‌نمایش نشان می‌دهد.


ادامه مطلب در ادامه

بیشتر بخوانید:


ابعاد نمایشگر نسل بعدی گوشی‌های تاشو سامسونگ

گلکسی زد Fold 5 دارای یک صفحه نمایش داخلی 7.6 اینچی و یک صفحه نمایش خارجی 6.2 اینچی است و گلکسی زد Flip 6 دارای یک صفحه نمایش اصلی 6.7 اینچی و یک پنل صفحه‌نمایش بیرونی 3.4 اینچی است. افشاگر قابل اعتماد راس یانگ اخیرا ادعا کرده است که تمام صفحه نمایش‌های هر دو گوشی بزرگتر می‌شوند. او وارد جزئیات نشد و تنها اشاره کرد که زد Flip 6 دارای صفحه نمایش 3.9 اینچی خواهد بود.

این فاش کننده اهل کره جنوبی می‌گوید مانند گلکسی زد Fold 6 ، گلکسی S25 نیز ممکن است دچار تغییرات زیادی در بخش طراحی شود. این گوشی همچنین نسبت ابعاد متفاوتی نسبت به زد Fold 5 خواهد داشت که انتظار داریم صفحه‌نمایش آن عریض‌تر شود، اگرچه هنوز چیزی در این مورد گفته نشده است.

ابعاد نمایشگر نسل بعدی گوشی‌های تاشو سامسونگ

در نهایت، این افشاکننده می‌گوید که این گوشی از گلکسی زد فولد 5 سبک‌تر خواهد بود، که علیرغم اینکه یکی از بهترین گوشی‌های تاشو سال 2023 است، راحت‌ترین گوشی برای در دست گرفتن نیست. همچنین او اشاره می‌کند که ممکن است گوشی جدید سامسونگ دارای ماژول OIS نازک‌تری نسبت به نسل قبل باشد.

در نهایت، راس یانگ می‌گوید که گلکسی زد فلیپ 6 ممکن است طراحی جدید و حاشیه‌های نازک‌تری را نیز به نمایش بگذارد.

طبق شایعات قبلی، زد Fold 6 ممکن است همراه قلم S pen عرضه شود و Flip 6 دارای سخت افزار دوربین جدید باشد. تقریباً مسلم است که این گوشی‌ها به اسنپدراگون 8 نسل 3 مجهز می‌شوند، مگر اینکه کوالکام تا آن زمان نسخه تقویت‌شده‌ای را عرضه کند.

گوشی‌های تاشو سامسونگ چند ماه پر سر و صدا را پشت سر گذاشته‌اند و همچنین با عملکرد بسیار خوب رقبا مواجه شده اند. بنابراین، از سامسونگ نیز همین هم انتظار می‌رود که برای حفظ برتری خود کمی اوضاع را تغییر دهد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد ابعاد نمایشگر نسل بعدی گوشی‌های تاشو سامسونگ چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک گذاشته و اخبار فناوری را از تکراتو دنبال کنید.

.

منبع: PhoneArena

source

توسط