انیمیشن Merry Little Batman که نمرات و نقدهای جالب توجهی را دریافت کرده، در ویدیو تبلیغاتی جدیدش به سراغ شخصیت جوکر رفته است.

با فرا رسیدن کریسمس باید منتظر پخش آثار متنوع و جذابی باشیم که یکی از مورد انتظارترین آن‌ها انیمیشن Merry Little Batman (مری لیتل بتمن) می‌باشد که تحت عنوان یک قسمت ویژه به زودی در اختیار مخاطبین قرار خواهد گرفت تا زمینه را برای آغاز و گسترش دنیای مرتبط با بت فمیلی از سوی کمپانی آمازون مهیا نماید.

در این انیمیشن با ماجراجویی‌های هیجان‌انگیز فرزند بروس وین یعنی دیمین در جریان رویداد کریسمس روبرو می‌شویم که با تهدید جدیدی از جوکر روبرو شده‌ است. تهدیدی با حال و هوایی متفاوت و مشابه با ایده به کار گرفته شده در فیلم‌های “تنها در خانه” که نوید اتفاقات هیجان‌انگیزی را می‌دهد.

حال امروز ویدیو جدیدی از این انیمیشن منتشر شده که ظاهر متفاوت شخصیت جوکر را به معرض نمایش گذاشته است. جوکری که افرادش را گرد یکدیگر جمع کرده تا به خانه بروس وین حمله نمایند؛ مسئله‌ای که دیمین را مجبور می‌کند تا از دارایی‌های پدرش در برابر تهبکاران به هر قیمتی محافظت نماید.

در ادامه می‌توانید این ویدیو را مشاهده نمایید.

انیمیشن Merry Little Batman به عنوان قسمتی ویژه که از صداپیشگانی نظیر مکالی کالکین، دیوید هورنزبی و لوک ویلسون بهره می‌برد، در تاریخ ۸ دسامبر (۱۷ آذر) از طریق سرویس استریم آمازون پرایم در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

منبع: کولایدر

source

توسط funkhabari