سرویس آنلاین نتفلیکس به زودی فیلمبرداری فصل پنجم سریال Stranger Things را شروع خواهد کرد.

فصل پنجم سریال «چیزهای عجیب» آخرین فصل از این سریال محبوب و برجسته سرویس آنلاین نتفلیکس به شمار می‌رود که قرار است به زودی فیلمبرداری آن شروع شود. این در حالی است که فیلمبرداری این اثر قرار بود زودتر شروع شود اما به خاطر اعتصابات نویسندگان و بازیگران به تأخیر افتاده بود.

بنابر گزارش‌های تازه منتشر شده، با پایان اعتصابات بازیگران و نویسندگان هالیوود، تولید و فیلمبرداری فصل پنجم و پایانی سریال «چیزهای عجیب» از ماه ژانویه سال ۲۰۲۳ میلادی شروع خواهد شد. دیوید هاربر که یکی از بازیگران حاضر در این سریال است، قبلا اظهار داشته بود که فیلمبرداری فصل پنجم و پایانی این سریال یکی از اولویت‌های سرویس آنلاین نتفلیکس است.

تولید فصل پنجم سریال «چیزهای عجیب» قرار بود در ابتدای تابستان سال جاری میلادی شروع شود اما اعتصابات بازیگران و نویسندگان سبب شد تا شروع فیلمبرداری آن به ابتدای سال آینده میلادی موکول شود. فصل آخر سریال قرار است رویایی کاراکترها با شخصیت شرور وکنا را به نمایش در بیاورد.

فصل قبلی سریال «چیزهای عجیب» در قالب دو بخش روی سرویس آنلاین نتفلیکس عرضه شده بود و به نظر می‌رسد که فصل پنجم نیز به همین روش پخش شود. در حال حاضر سرویس آنلاین نتفلیکس تاریخ دقیقی برای زمان پخش این فصل اعلام نکرده است.

منبع: collider

source

توسط funkhabari