به تازگی تریلری برای انیمه سریالی Solo Leveling منتشر شده است که در آن، تاریخ پخش این اثر آشکار می‌شود.

سرویس آنلاین کرانچی‌رول در آستانه سال نوی میلادی تریلر جدیدی را برای انیمه سریالی Solo Leveling منتشر کرده است که نیم نگاهی از درون این اثر اقتباسی از مانهوای کره‌ای بسیار مشهوری را ارائه می‌دهد و در عین حال، تاریخ شروع پخش آن را نیز مشخص می‌کند.

خوشبختانه طرفداران برای تماشای این اثر تازه نیازی نیست زمان زیادی را صبر کنند. این انیمه سریالی داستان ماجراجویی‌های سونگ جینوو را دنبال می‌کند که سعی دارد تا قدرت و توانایی‌های خودش را افزایش بدهد تا بتواند به قدرتمندترین شکارچی تبدیل شود.

در این تریلر تازه منتشر شده که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید، نیم نگاهی از درون این اثر مهیج به نمایش گذاشته می‌شود. انیمیشن‌سازی این اثر را استودیو A-1 در دست داشته و سرویس آنلاین کرانچی‌رول نیز وظیفه پخش آن را برعهده دارد.

شانسوکه ناکاشیگه وظیفه کارگردانی این انیمه سریالی تازه را برعهده دارد و سازنده موسیقی متن انیمه سریالی Attack on Titan یعنی هیرویوکی ساوانو و گروه کی پاپ TOMORROW X TOGETHER نیز موسیقی متن این انیمه سریالی تازه را می‌سازند.

پخش انیمه سریالی Solo Leveling قرار است از تاریخ ۶ ژانویه سال ۲۰۲۴ میلادی (شنبه ۱۶ دی ۱۴۰۲) از سرویس آنلاین کرانچی‌رول شروع شود.

منبع: screenrant

source

توسط funkhabari