شرکت مینی اخیرا تریم جان کوپر ورکز را برای کوپر SE معرفی کرده، که فقط شامل ویژگی های ظاهری است.

این ویژگی‌ها شامل جلوپنجره و لوگو جدید با ظاهر مشکی براق و گرافیک چراغ‌های LED متفاوت است. علاوه‌براین، مینی تریم JCW را با رینگ‌های ۱۰ پره ۱۸ اینچی با طراحی دو رنگ و کالیپرهای قرمز ارائه می‌دهد. سقف و آینه‌های جانبی با رنگ قرمز چیلی همراه است و گرافیک روی کاپوت نیز با رنگ قرمز خودنمایی می‌کند.

تریم JCW با به‌روز رسانی‌های داخلی نیز همراه است. همانند صندلی‌های اسپرت با چرم مصنوعی و دوخت قرمز، تریم قرمز و مشکی برای پنل‌های در، نمایشگر مرکزی بزرگ با حالت Go-Kart که نور داخلی را قرمز کرده و دریچه گاز کوپر SE را بهینه می‌کند.

2025 مینی کوپر SE جان کوپر ورکز

هیچ ارتقای مکانیکی برای این تریم انجام نشده و بنابراین کوپر SE جان کوپر ورکز از همان موتور الکتریکی ۲۱۵ اسب‌بخاری نیرو می‌گیرد و ۳۳۰ نیوتن‌متر گشتاور دارد. یک باتری ۵۴‌.۲ کیلووات‌ساعتی برای آن درنظر گرفته شده که برد ۴۰۲ کیلومتری را ارائه می‌دهد. این هاچ‌بک در مدت زمان ۶.۷ ثانیه از سرعت صفر به صد کیلومتر بر ساعت می‌رسد. تنها ۳۰ دقیقه زمان لازم است تا از شارژ ۱۰ به ۸۰ درصد برسد.

مدیرعامل برند خودروسازی مینی، در این باره گفته که کوپر SE تمام الکتریکی با تریم جان کوپر ورکز، اشتیاق و احساسات طراحی نمادین، عملکرد افسانه‌ای و تحرک پایدار را ترکیب می‌کند و مظهر کارایی و لذت رانندگی است.

قیمت این مدل هنوز اعلام نشده است.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

source

توسط