تیم فوتبال پرسپولیس با پیروزی مقابل هوادار به روند پیروز نشدن پایان داد و با برد به استقبال دربی رفت.

تیم فوتبال پرسپولیس در چارچوب دیداری از هفته دوازدهم لیگ برتر از ساعت 15:30 امروز (شنبه) در ورزشگاه آزادی میزبان تیم هوادار تهران بود که این مسابقه با گل به خودی صائب محبی پس از ضربه مهد یترابی در دقیقه 21 با نتیجه یک بر صفر به سود شاگردان گل‌محمدی به پایان رسید تا طلسم شش بازی بدون برد سرخپوشان شکسته شود.

پرسپولیسی‌ها با این نتیجه 20 امتیازی شدند و موقتاً با خروج از بحران هفته‌های اخیر، با پیروزی به استقبال دربی پیش رو رفتند. شاگردان گل‌محمدی روز پنجشنبه هفته جاری در دیداری معوقه از هفته پنجم لیگ برتر به مصاف استقلال خواهند رفت.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، علی نعمتی، مسعود ریگی، محمدحسین کنعانی‌زادگان، مهدی ترابی (89 – میلاد سورگی)، میلاد سرلک، دانیال اسماعیلی‌فر، نبیل باهویی (89 – فرشاد فرجی)، سعید صادقی (80 – سروش رفیعی)، گئورگی گولسیانی و محمد عمری.

ترکیب هوادار: علیرضا حقیقی، فریبرز گرامی، صائب محبی، مهدی عبدی (77 – محمد دیندار)، محسن سفیدچغایی، مرتضی منصوری، محمد چهارمحالی (46 – قائم اسلامی‌خواه)، مهدی گودرزی (90 – محمدعلی عبدالهی)، داریوش شجاعیان (77 – فرهاد زاوشی)، محمد عباسی و کریم اسلامی.

داور: اشکان خورشیدی

نیمه اول

دقیقه 9: شوت زمینی نبیل باهویی از روی خط محوطه جریمه پس از برخورد به تیر عمودی دروازه هوادار به شکلی خطرناک از جلوی دروازه این تیم عبور کرد و راهی به دروازه نیافت.

دقیقه 21: مهدی ترابی با حفظ توپ وارد محوطه جریمه هوادار شد و در حالی که قصد داشت با یک پاس در عرض توپ را به مهاجمان خود برساند، ضربه‌اش پس از برخورد به پای صائب محبی وارد دروازه هوادار شد.

دقیقه 24: فرار محمد عمری پشت مدافعان هوادار و شوت این بازیکن را حقیقی برگشت داد.

دقیقه 30: اشکان خورشیدی به دلیل اعتراض نیمکت هوادار با کارت زرد محمود فکری و یکی دیگر از مربیان این تیم را جریمه کرد.

دقیقه 33: حرکت انفرادی و شوت محمد عمری را حقیقی با شیرجه روی پای چپ در اختیار گرفت.

دقیقه 40: صائب محبی هم به دلیل اعتراض به داور کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 45: شوت میلاد سرلک از پشت محوطه جریمه هوادار با اختلاف اندک و به شکلی خطرناک از کنار دروازه این تیم به بیرون رفت.

نیمه دوم

دقیقه 62: فرار نبیل باهویی روی پاس زیبای سعید صادقی این بازیکن را در موقعیت تک به تک با حقیقی قرار داد، اما ضربه کم جان باهویی پس از عبور از دروازه‌بان هوادار توسط مدافعان این تیم دور شد.

دقیقه 68: علی نعمتی هم با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه 81: ضربه ایستگاهی اعلام شده به سود پرسپولیس را کنعانی‌زادگان با یک ضربه محکم راهی دروازه هوادار کرد که توپ پس از برخورد به مدافعان راهی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 3+90: سروش رفیعی هم با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه 4+90: اسماعیلی‌فر با یک فرار تند و تیز و پاس در عرض عمری را در موقعیت خوب گلزنی قرار داد اما ضربه بی دقت این بازیکن از کنار دروازه خالی هوادار به بیرون رفت.

دقیقه 6+90: حسن ختام این بازی کارت زردی بود که فرهاد زاوشی از داور مسابقه دریافت کرد.
source

توسط