پیش درآمدی بر فیلم Ocean’s Eleven با حضور رایان گاسیلنگ و مارکو رابی ساخته خواهد شد که حول محور والدین جرج کلونی جریان دارد.

یکی از محبوبترین فیلم‌های ژانر سرقت‌محور تاریخ سینما را می‌توان به ساخته استیون سودربرگ تحت عنوان Ocean’s Eleven (یازده یار اوشن) نسبت داد که با هنرنمایی تماشایی بازیگرانی نظیر جرج کلونی، برد پیت و مت دیمون در سال ۲۰۰۱ میلادی به اکران درآمد و فروشی بالغ بر ۴۵۰ میلیون دلار را به ثبت رساند. اثر موفقی که زمینه‌ساز آغاز به کار فرنچایز پر فراز و نشیبی شد که دنباله‌های بعدی هیچکدام به اندازه فیلم نخست موفق ظاهر نشدند.

مارگو رابی و رایان گاسلینگ که امسال فیلم موفق و پرفروش Barbie (باربی) را بر پرده به اکران درآورده بودند، باری دیگر با هم وارد همکاری شده تا در پیش درآمد Ocean’s Eleven به ایفای نقش والدین شخصیت دنیل اوشن با هنرنمایی جرج کلونی بپردازند. اثری که به عنوان یک کلاسیک عاشقانه و سرقت‌محور تشبیه شده و در دهه ۱۹۶۰ میلادی جریان خواهد داشت.

جرج کلونی در مصاحبه با خبرگزاری ورایتی حول محور این پیش درآمد بدون عنوان اعلام کرده که:

مارگو رابی مادر من است؟ همیشه به این موضوع فکر می‌کردم و رایان گاسلینگ در قامت پدر من، زمانی که به آن فکر کنید، منطقی جلوه می‌دهد. آن‌ها امسال فیلم Barbie با فروش میلیارد دلاری را داشتند که دستاورد بزرگی محسوب می‌شود. هر جفتشان با حضور در آثاری نظیر Drive و Focus تجربه ژانر سرقت‌محور را داشته و بنابراین حضور مجدد آن‌ها در کنار یکدیگر می‌تواند نتیجه جالبی در پی داشته باشد.

در حالی که فعلاً هیچ اطلاعات موثقی از پیش درآمد Ocean’s Eleven ارائه نشده است اما می‌دانیم که با اثری عاشقانه و سرقت‌محور طرف هستیم که مخاطبینش را به وجد خواهد آورد. شاید که شاهد الهاماتی از روایتی نظیر بانی و کلاید باشیم که تاکنون آثار مختلفی از آن‌ها برای ساخت فیلم و بازی‌هایی ویدیویی الهام گرفته‌ شده است.

باید صبر کرد و دید که چه آینده‌ای در انتظار این پروژه مورد انتظار ولی بی نام و نشان خواهد بود.

منبع: کولایدر

source

توسط funkhabari