Rise of the Ronin، عنوان ARPG و جهان باز استودیوی تیم نینجا (Team Ninja)، در تاریخ ۲۲ مارس ۲۰۲۴ (۳ فروردین ۱۴۰۳) به طور انحصاری برای PS5 عرضه می‌شود و بلندپروازانه‌ترین پروژه این توسعه‌دهنده تا به امروز است.

پیش‌‌خرید Rise of the Ronin هم‌اکنون به صورت دیجیتالی در فروشگاه پلی استیشن و به صورت فیزیکی در PlayStation Direct و خرده‌فروشی‌های مختلف امکان‌پذیر است. نسخه استاندارد با قیمت ۶۹.۹۹ دلار به فروش می‌رسد، در حالی که نسخه Digital Deluxe قیمتی معادل ۷۹.۹۹ دلار دارد.

کسانی که هر کدام از این نسخه‌ها را پیش‌سفارش کنند، زودتر به چهار سبک از مبارزه دسترسی پیدا خواهند کرد. آن‌ها همچنین می‌توانند زودتر به شمشیر Katana و ست زره Iga Ninja دسترسی داشته باشند (بدان معنی که این آیتم‌ها همچنان در بازی حضور خواهند داشت، اما در مراحل بعدی).

اگر نسخه Digital Deluxe را انتخاب کنید، دو اسلحه (Iga Ninja’s Staff و Toyokuni Paired Swords) را به همراه ست‌ Bando Warrior و لباس رسمی ژاپنی دریافت خواهید نمود. همچنین این نسخه شامل یک کتاب هنری دیجیتال و موسیقی متن بازی است.

عنوان Rise of the Ronin در تاریخ ۲۲ مارس ۲۰۲۴ (۳ فروردین ۱۴۰۳) به طور انحصاری برای پلی استیشن ۵ عرضه می‌شود. این محصول یک ARPG جهان باز است که در قرن نوزدهم ژاپن جریان دارد.


نظر شما در این باره چیست؟

source

توسط funkhabari