به تازگی تصاویری برای انیمیشن سریالی Pokémon Concierge منتشر شده،‌ اثری که به سبک استاپ موشن ساخته شده است.

زمان زیادی تا پخش انیمیشن سریالی Pokémon Concierge باقی نمانده و با وجود اینکه اولین تریلر این اثر نیز منتشر شده اما حالا نیز تصاویری از آن منتشر شده که نیم نگاهی از درون آن را برای طرفداران و بینندگان به نمایش در می‌آورند. این تصاویر را در ادامه می‌توانید مشاهده کنید.

این تصاویر تازه از انیمیشن سریالی Pokémon Concierge شخصیت‌های بسیار جالب‌توجه و همچنین طراحی دلنشین و جذاب آن‌ها را به نمایش می‌گذارند. سبک استاپ موشن این اثر سبب شده تا طراحی این کاراکترها بسیار صمیمانه و زیبا به نظر برسد.

با اینکه رویکرد این انیمیشن سریالی نسبت به پوکمن ممکن است غیرمتعارف و عجیب به نظر برسد اما بدون شک می‌تواند محبوبیت این فرنچایز را بیشتر بکند. اتفاقات این انیمیشن سریالی در یک تفرجگاه یا استراحتگاه رخ می‌دهد و این در حالی است که در بازی‌ها نیز چنین محیط‌هایی برای آرامش و استراحت وجود داشتند.

این انیمیشن سریالی محصولی از سرویس آنلاین نتفلیکس است و فرصت آن را دارد تا به اثری بسیار محبوب تبدیل شود ولی با این وجود، این فرنچایز هنوز راه درازی برای مستحکم کردن جایگاه خودش در دنیای سینما دارد. فیلم Detective Pikachu در سال ۲۰۱۹ اکران شد و نسبتا موفق بود ولی از آن زمان توسعه دنباله آن پیشرفت چندانی نداشته است.

انیمیشن سریالی Pokémon Concierge در تاریخ ۲۸ دسامبر سال ۲۰۲۳ میلادی (پنجشنبه ۷ دی ۱۴۰۲) روی سرویس آنلاین نتفلیکس عرضه خواهد شد.

منبع: collider

Mahdikarma(دازای)Niko_BladePorfosorCambyses The Thirdmeysambرحمان : فسیل پرست( فسیل شده)

source

توسط funkhabari