نقدها و نمرات بازی The Invincible از سوی نشریه‌های معتبر منتشر شدند. با ما همراه باشید.

در ادامه خلاصۀ برخی نقد و بررسی‌های منتشر شده از وبسایت‌های معتبر را مطالعه می‌کنید:

Windows Central 9/10

مناظر Regis III همانقدری که خیره‌کننده هستند، فراموش‌نشدنی و ترسناک نیز جلوه می‌کنند و سفر یاسنا در این سرزمین عجیب و غریب با سردرگمی‌های اخلاقی و فلسفی، باعث می‎شود حتی پس از پایان نیز به بازی فکر کنید و درگیر اتفاقات آن باشید.

Gamepressure 8.5/10

پس از داستان و خط روایی، اکتشاف و هیجان ناشی از آن، احتمالاً ستارۀ اصلی بازی محسوب می‌شوند. سازندگان در یک ماموریت به شدت چالش‌برانگیز و سخت پیروز شده‌اند و آن هم درک یک کتاب ادبی کلاسیک، پایبند باقی ماندن به محتوای آن، معرفی تغییرات دقیق و ظریف در مورد آن و در نهایت ارائۀ یک «شبیه‌ساز پیاده‌روی» درگیرکننده در سیاره‌ای خیره‌کننده است. این عنوان بدون هیچ شکی یکی از بهترین بازی‌های امسال و فراتر از آن محسوب می‌شود.

PC Invasion 8/10

The Invincible قصد دارد شما را وادار کند تا به این موضوع فکر کنید که شاید «همه چیز و همه جا به ما تعلق ندارد» و در رساندن این مفهوم ذره‌ای ناامیدمان نمی‌کند. با گرافیک مدرن و فوق‌العاده و داستان درگیرکننده، تنها چیزی که بازی را عقب نگه می‌دارد ماموریت‌های گیج‌کننده و طراحی متوسط NPCها است.

PC Gamer 7.7/10

یک اقتباس قابل احترام از داستان کلاسیک علمی‌تخیلی که البته یک سری ایرادات نیز دارد.

GameGrin 6.5/10

The Invincible یک بازی مبتنی بر اکتشاف، فلسفه و عواقب با کیفیت بصری تحسین‌برانگیز است. کاراکترها، انتخاب‌هایشان و درگیری‌هایی که دارند، شما را جذب خود خواهند کرد. البته، آگاه باشید که باگ‌هایی نیز وجود دارد.

IGN 5/10

The Invincible مثالی تمام عیار از ارائۀ داستانی با شکل مربع در قالبی با شکل دایره، یعنی بازی‌های ویدیویی، است. در حالی که وعده‌ها و داستان شامل بخش‌های ارزشمندی می‌شود، گیم‌پلی سَبُک و بی‌هدف آن می‌توانست بسیار بهتر شکل بگیرد، چرا که عدم وجود هیچگونه عمقی در پازل‌ها و لحظات پیاده‌روی خسته‌کننده در مکان‌های بی‌روح، چندان خوب به نظر نمی‌رسد. شخصیت دوست‌داشتنی بازی، یاسنا، هر چقدر تلاش می‌کند، نمی‌تواند بهانه‌ای برای محیط، داستان و مکانیک‌هایی باشد که پس از هفت ساعت تجربه تازه کمی درگیرکننده می‌شوند. اگر به دنبال یک داستان علمی‌تخیلی لذت‌بخش در مورد اکتشاف فضا و رمز و رازهای آن هستید، خواندن رمان Stanislaw Lem اوقات بهتری را برایتان فراهم می‌کند؛ حداقل تخیلات شما را به مانند The Invincible محدود نمی‌کند.

Dexerto 4/10

اینجا یک خط روایی سرگرم‌کننده و لذت‌بخش وجود دارد، اگر حاضر باشید سیستم‌های منسوخ و جابه‌جایی خسته‌کننده را تحمل کنید. اما با مدت زمان کوتاه بازی و ارزش بسیار پایین تکرار، بهتر است از The Invincible دوری کنید.

میانگین نمرات بازی در وبسایت متاکریتیک
میانگین نمرات بازی در وبسایت اوپن‌کریتیک

source

توسط funkhabari