نقدها و نمرات بازی Quantum Error از سوی نشریه‌های معتبر منتشر شدند. با ما همراه باشید.

در ادامه خلاصۀ برخی نقد و بررسی‌های منتشر شده از وبسایت‌های معتبر را مطالعه می‌کنید:

TRG 6/10

Quantum Error یک بازی درگیرکننده و خوب وحشت است – با این حال هیچگاه برجسته و تحسین‌‌برانگیز نمی‌شود. در بهترین لحظات بازی، شما یک آتش‌نشان هستید که از مهارت‌ها و ابزار خود برای پیش‌روی استفاده می‌کنید. این عنوان تقریباً در حد وعده‌های خود حول داستان عمل می‌کند، اما با استفادۀ بیش از حد از صحنه‌های سینماتیک، ریتم عجیب و کاراکترهایی با دیالوگ‌هایی خارج از منطق روایی، کیفیت خود را از دست می‌دهد.

GamingBolt 5/10

با وجود این که یک ایدۀ جذاب برای داستان وجود دارد، گیم‌پلی ناامیدکننده، صحنه‌های سینمایی مفتضح و صداپیشگی حال بهم زن بازی Quantum Error تمام پتانسیل‌های موجود برای یک تجربۀ وحشت فوق‌العاده را نابود می‌سازند.

GamingTrend 4/10

به طور کلی، از خودم چندین سوال در رابطه با ژانرهای مختلفی که Quantum Error سعی کرده به آن‌ها وارد شود می‌پرسم. آیا این یک بازی شوتر است و من را سرگرم می‌کند؟ خیر. آیا به عنوان یک بازی وحشت، من را می‌ترساند؟ خیر. آیا به عنوان یک شبیه‌ساز آتش‌نشانی بازی جالبی است؟ گاهی اوقات شاید. آیا این اثر را با قیمت ۶۰ دلار پیشنهاد می‌دهم؟ هرگز. این که تیم‌کیل مدیا در قالب یک استودیوی ۴ نفره چنین اثری را تولید کرده قابل احترام است، اما این یکی دیگر از آثاری به شمار می‌رود که جاه‌طلبی‌هایش باعث شده‌اند تجربه‌ای سرگرم‌کننده خلق نشود. اگر عاشق فیلم‌هایی با کیفیت درجه دو هستید، شاید این بازی ارزش خرید را داشته باشد.

WellPlayed 3/10

Quantum Error یک بازی غیر-لذت‌بخش، خسته‌کننده و پر از مشکل است که زیر وزن جاه‌طلبی‌ها و ترکیب چندین ژانر و مکانیک غیرمرتبط، بودجۀ محدود و مهارت کم اعضای تیم سازنده له می‌شود.

Playstation Universe 2.5/10

تنها بخش جذاب Quantum Error، ایده‌‌های آن حول ترس کهکشانی است. متاسفانه، این عنوان زیر مشکلاتی مانند کنترل بد، پرفورمنس سینوسی و گیم‌پلی بدون جذابیت دفن می‌شود. تنها در صورت یک تحول اساسی، این عنوان جذاب خواهد شد، پچ‌ها و به‌روزرسانی‌ها توان نجات دادن آن را ندارند.

میانگین نمرات بازی در وبسایت متاکریتیک
میانگین نمرات بازی در وبسایت اوپن‌کریتیک

source

توسط funkhabari