طبق اطلاعات منتشر شده از سوی Insider Gaming، بازی Call of Duty 2025 تحت نام رمزی ‘Saturn’، در آینده‌ای نزدیک روایت می‌شود و ادامه‌ای بر Black Ops 2 خواهد بود.

بر اساس جزئیات فاش شده، این عنوان در سال ۲۰۳۰، پنج سال بعد از اتفاقات Black Ops 2، روایت می‌شود و برخی از محبوب‌ترین پروتانگونیست‌های سری باز خواهند گشت. طبق شایعات پیشین، برخی از نقشه‌های Black Ops 2 نیز به صورت ریمستر شده به بازی خواهند آمد. البته، دقت داشته باشید که بازی در اوایل پروسۀ ساخت قرار دارد و ممکن است برنامه‌ها تغییر کنند.

در ابتدا، تیم سازنده قصد داشت به مانند Modern Warfare 3، تماماً از نقشه‌های ریمستر بازی دوم استفاده کند، اما حالا برنامه تغییر کرده است و آن‎‌ها می‌خواهند با نقشه‌های جدید بازی را عرضه و سپس نقشه‌های ریمستر را به آن اضافه کنند. دلیل این رویکرد، انتقاد طرفداران به Modern Warfare 3 و شناخته شدن آن به عنوان یک DLC است.

Call of Duty 2025، همانطور که ذکر شد، در مراحل ابتدایی توسعه قرار دارد و تقریباً ۲۲ ماه تا انتشار آن فاصله داریم. گفته می‌شود که این عنوان یک سیستم جابه‌جایی (Movement) تحول یافته دارد و شامل بخش زامبی و ‘Pick 10’ خلق کلاس نیز می‌شود.

در حال حاضر اما، تمرکز اکتیویژن بازی Call of Duty 2024 است که تحت نام Black Ops Gulf War عرضه خواهد شد.

source

توسط funkhabari