پیش از این در ژوئن سال جاری میلادی، تعداد بازیکنان عنوان آنلاین Fallout 76 بیش از ۱۵ میلیون نفر گزارش شده بود.

بازی Fallout 76 از زمان عرضه در سال ۲۰۱۸ تاکنون تغییرات و بهبودهای قابل توجهی داشته و شرکت بتسدا (Bethesda) با پشتیبانی مداوم، افزودن محتوا و به‌روزرسانی‌های مختلف بازیکنان زیادی را به این اثر نقش‌آفرینی آنلاین جذب کرده که تعداد آن‌ها در حال افزایش است.

بتسدا در یک پست وبلاگی که نقشه راه Fallout 76 برای سال ۲۰۲۴ را شرح می‌دهد و شامل گسترش نقشه، جناح‌ها و کوئستلاین‌های جدید و موارد دیگر می‌شود، اعلام کرد که این بازی اکنون در مجموع بر روی تمام پلتفرم‌ها به بیش از ۱۷ میلیون پلیر دست یافته است.

این در حالی است که در ژوئن امسال گزارش شد که شمار بازیکنان Fallout 76 از ۱۵ میلیون نفر عبور کرده که به وضوح نشان می‌دهد این بازی از نظر جذب بازیکنان جدید، شتاب ثابتی را حفظ کرده است.

در اوایل سال ۲۰۲۳ و در جریان اسناد فاش شده از دادگاه میان مایکروسافت و کمیسیون تجارت فدرال آمریکا (FTC) مشخص شد که این شرکت پس از خرید بتسد در مقطعی به فکر لغو بازی Fallout 76 بود؛ زیرا این عنوان نتوانسته بود تعداد بازیکنان فعال خود را افزایش دهد.

Fallout 76 هم‌اکنون بر روی پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و PC در دسترس قرار دارد و از طریق قابلیت بکوارد بر روی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/اس نیز قابل بازی است.

نظر شما در این باره چیست؟

source

توسط funkhabari