به نظر می‌رسد شواهد به دست آمده از نقض اطلاعات اخیر استودیوی اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) به توسعه یک حالت چندنفره از بازی Marvel’s Spider-Man 2 Online اشاره دارند.

مدتی است که می‌دانیم استودیوی اینسامنیاک گیمز روی جاه‌طلبی‌های چندنفره خود در پشت صحنه کار می‌کند و بسیاری حدس می‌زنند که این جاه‌طلبی‌ها ممکن است به ادامه تلاش‌های این استودیو با IP مرد عنکبوتی ارتباط داشته باشند. این تصورات پس از نقض اطلاعات اخیر اینسامنیاک گیمز بیشتر تقویت شده‌اند. جزئیات فاش شده نشان می‌دهند که استودیوی مورد بحث ممکن است بر روی یک جزء آنلاین از بازی Marvel’s Spider-Man 2 کار کند.

یک اسلاید خاص از ارائه داخلی لو رفته (به اشتراک گذاشته شده در Reddit) یک نقشه راه متمرکز بر برنامه‌های چندنفره اینسامنیاک گیمز را ارائه داده و نشان می‌دهد که این توسعه‌دهنده در حال برنامه‌ریزی برای انتشار Marvel’s Spider-Man 2 Online در سال ۲۰۲۴، Marvel’s Wolverine Online برای سال ۲۰۲۶ و Marvel’s X-Men Online در سال ۲۰۲۸ است. قضیه جالب و عجیب می‌شود وقتی می‌فهمیم که طبق یک اسلاید جداگانه، Marvel’s X-Men برای عرضه در سال ۲۰۳۰ برنامه‌ریزی شده. بازی‌های فوق‌الذکر در اسلایدهای مورد بحث به صورت «چندنفره ۱.۰»، «چندنفره ۲.۰» و «چندنفره ۳.۰» نام‌گذاری شده‌اند.

علاوه بر این، یکی از کاربران در ردیت (Reddit) اسکرین‌شات‌هایی از کدهای لو رفته Marvel’s Spider-Man 2 Online را به اشتراک گذاشته است، در حالی که کاربر دیگری مجموعه‌ای عظیم از تصاویر مفهومی مربوط به بخش چندنفره بازی را با دیگران به اشتراک گذاشته که عمدتاً تعدادی از قهرمانان عنکبوتی، شرورها و شخصیت‌های مختلف را به نمایش می‌گذارند. با این حال، شایان ذکر است که لیک‌ها همچنین یک پروژه آنلاین لغو شده با عنوان Marvel’s Spider-Man: The Great Web را نیز لو داده‌اند، بنابراین واضح نیست که دقیقاً برنامه‌های فعلی و ملموس اینسامنیاک گیمز در مورد پروژه‌های چندنفره‌اش چیست.

در همین حال، همانطور که توسط افشاگری‌های اخیر فاش شده، Marvel’s Spider-Man 2 دارای محتواهای تک‌نفره برای نقشه راه خود در سال ۲۰۲۴ است که شامل سه DLC رایگان می‌شود. طبق اطلاعات لو رفته، Marvel’s Spider-Man 2 تا اواسط نوامبر ۶.۱ میلیون نسخه در مقابل بودجه ۳۱۵ میلیون دلاری خود فروخته است.


نظر شما در این باره چیست؟

source

توسط funkhabari