نقدها و نمرات بازی Football Manager 2024 از سوی نشریه‌های معتبر منتشر شدند. با ما همراه باشید.

گیمفا نیز مدتی پیش، نقد و بررسی خود از Football Manager 2024 را منتشر کرد که بخش نتیجه‌گیری آن را در ادامه مطالعه می‌کنید:

Football Manager 2024 برای عاشقان فوتبال و حرفه‌ای‌ها می‌تواند تجربه‌ی جذابی باشد. بازی از لحاظ تاکتیک‌های فوتبال یک عنوان کامل و جذاب است و حس و حال یک سرمربی واقعی را به شما القا می‌کند. با این حال کمبودهای مشخص بازی از لحاظ بصری و صداگذاری و Interface قدیمی که تعامل با بخش‌های قدیمی را عذاب‌آور می‌کند، تجربه‌ی دلنشینی در طولانی مدت برای شما نخواهد بود.

مهدی رضایی

در ادامه خلاصۀ برخی نقد و بررسی‌های منتشر شده از وبسایت‌های معتبر را مطالعه می‌کنید:

VideoGamer 9.5/10

این بازی مثالی درخشان از آن است که عرضۀ سالانۀ یک بازی چگونه باید انجام شود. FM همچنان استانداردی را که بازی‌های فوتبال باید رعایت کنند را به رخ می‌کشد.

Digitally Downloaded 9/10

در این بررسی چیز زیادی برای گفتن وجود ندارد. قابلیت و ویژگی بزرگ Football Manager 2024 این است که شامل فوتبال ژاپن می‌شود. این موضوع به تنهایی خرید بازی را توجیه می‌کند. اگر این ویژگی را کنار بگذاریم، در مابقی اجزاء نیز شاهد بهبودها و اصلاحات قابل توجه‌ای هستیم که به بهترین بازی ورزشی مدیریتی منتهی می‌شوند. پایه و اصل این اثر آنقدر خوب است که اصلاحات و بهبودهای جزئی قابل پذیرش خواهند بود.

Metro GameCentral 8/10

بازی میزبان ویژگی‌ها و بهبودهای گیم‌پلی جدیدی می‌شود که با بازی واقع‌گرایانه و لذت‌بخش گره خورده‌اند.

Checkpoint Gaming 7.5/10

Football Manager 2024 بیش از همیشه کنترل یک باشگاه فوتبال را در اختیار شما می‌گذارد. شما با بازیکنان به طور ملاقات شخصی صحبت، استراتژی‌های خود را برنامه‌ریزی و استعدادها را جذب می‌کنید. هر باشگاه متفاوت از دیگری بوده و این به شما بستگی دارد که چگونه پله‌های ترقی را طی کنید. البته، سیستم‌های متعددی اینجا وجود دارند که یادگیری آ‌ن‌ها می‌تواند ترسناک باشد، مخصوصاً اگر عناوین مدیریتی را تجربه نکرده باشید. همچنین، شما نتیجۀ تصمیمات خود را در بلند مدت دریافت خواهید کرد. اما هیچ لذتی بهتر از این نیست که در نتیجۀ مدیریت شما، تیم قهرمان شود.

GameReactor UK 7/10

آیا شما باید Football Manager 2024 را خریداری کنید، در صورتی که نسخۀ قبلی را در اختیار دارید؟ خیر، نه با قیمت کامل. محتوای جدید به اندازۀ کافی وجود ندارد.

میانگین نمرات بازی در وبسایت متاکریتیک
میانگین نمرات بازی در وبسایت اوپن‌کریتیک

source

توسط funkhabari