در روزهای گذشته شاهد رندرهای باکیفیت گلکسی S24 اولترا و همچنین افشای مشخصات کامل سری گلکسی اس 24 بودیم و حالا تصویری از ماژول دوربین اس 24 اولترا منتشر شده است. طبق این تصویر، به‌نظر می‌رسد که گوشی پرچمدار آینده سامسونگ دارای سنسور 50 مگاپیکسلی برای زوم خواهد بود.

مراکز تولیدی این محصول در شبکه‌های اجتماعی تصویر ماژول دوربین گلکسی S24 اولترا را افشا کرده‌اند. در این تصویر شاهد چندین ماژول هستیم که در کنار توضیحات، شماره قطعه و برخی اطلاعات مربوط به آن دیده می‌شود.

ماژول دوربین و مشخصات سنسورهای گلکسی S24 اولترا

در گزارش اخیر گفته شده بود که گلکسی اس 24 اولترا دارای دوربین اصلی 200 مگاپیکسلی، دوربین فوق‌عریض 12 مگاپیکسلی و دوربین تله‌فوتوی 10 مگاپیکسلی و 50 مگاپیکسلی خواهد بود که امکان زوم با کیفیت اپتیکال 2، 3، 5 و 10 برابری را فراهم می‌کند. حالا این تصویر می‌تواند اطلاعات فاش‌شده را تأیید کند.

در مورد سایر مشخصات این دستگاه، گلکسی S24 اولترا احتمالاً دارای قاب تیتانیومی خواهد بود و از تراشه جدید اسنپدراگون 8 نسل 3 بهره می‌برد. برای مقایسه، گلکسی اس 24 استاندارد و گلکسی اس 24 پلاس احتمالاً دارای فریم‌های آلومینیومی خواهند بود.

بااین‌وجود، به‌نظر می‌رسد که غول فناوری کره‌ای اهداف بزرگی برای ارتقای قابلیت‌های عکاسی گلکسی S24 اولترا داشته باشد. همچنین در گزارش‌ها به وجود قابلیت‌های هوش مصنوعی در این دستگاه اشاره شده است و شاید ویژگی‌های بیشتری را برای عکاسی و ویرایش تصاویر در دسترس کاربران قرار دهد.

با نزدیک‌شدن به زمان معرفی و عرضه نسل بعدی پرچمداران سامسونگ، می‌توان انتظار داشت که در هفته‌ها و روزهای آینده شاهد افشای اطلاعات بیشتری درباره آن‌ها باشیم. طبق گزارش‌های موجود، رویداد آنپکد بعدی سامسونگ برای معرفی سری گلکسی S24 در تاریخ 17 ژانویه 2024 (27 دی‌ماه) برگزار خواهد شد.


source

توسط