به دنبال خروج ستاره‌های فیلم Scream VII کارگردان آن یعنی کریستوفر لاندون نیز تصمیم به کناره‌گیری از این پروژه گرفت.

پروژه ساخت فیلم «جیغ ۷» در ماه‌های اخیر مشکلات بسیار متعددی را پشت سر گذاشته است که شامل خروج دو ستاره این اثر سینمایی می‌شود و حالا نیز کارگردان این اثر سینمایی یعنی کریستوفر لاندون تصمیم گرفته تا این پروژه را ترک کند و خودش این خبر را اعلام کرده است.

کریستوفر لاندون در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر) نوشته:

فکر می‌کنم که الان زمان خوبی است تا اعلام کنم که هفته‌ها پیش از فیلم «جیغ ۷» خارج شدم. این باعث ناراحتی برخی و خوشحالی برخی دیگر می‌شود. این یک شغل رویایی بود که به یک کابوس تبدیل شد ولی حالا وقت آن است که از آن گذر کنیم.

من چیز دیگری برای گفتن ندارم و فقط امیدوارم که میراث وس رشد پیدا کند و بالاتر از هیاهوی دنیایی چند دسته قرار بگیرد. چیزی که او و کوین خلق کردند بسیار شگفت‌انگیز است و واقعا مفتخر هستم که حتی برای مدتی کوتاه نیز در این فرنچایز حضور داشتم.

فیلم Scream VI

چندی پیش بود که ملیسا باررا به خاطر پستی در شبکه‌های اجتماعی که به گفته کمپانی سازنده فیلم «جیغ ۷» یهودی‌ستیزانه بوده، از این پروژه اخراج شد و پس از آن نیز اعلام شد که دیگر ستاره فیلم یعنی جنا اورتگا نیز در این اثر سینمایی حضور نخواهد داشت.

با تغییر و تحولات صورت گرفته در پروژه «جیغ ۷» اکنون نویسنده و تهیه‌کننده آن یعنی جیمز وندربیلت در حال نگارش فیلم‌نامه تازه آن است و به نظر می‌رسد که با خروج جنا اورتگا و ملیسا باررا باید کاراکترهای اصلی جدیدی را خلق کند یا داستان را به روش دیگری بازگو کند.

منبع: hollywoodreporter

source

توسط funkhabari