Bloober Team شاید بازی جدیدی از The Walking Dead بسازد

توسعه‌دهنده بازی‌های Layers of Fear و The Medium، یعنی Bloober Team قرار است براساس یکی از IPهای Skybound Entertainment که بیشتر با واکینگ دد شناخته می‌شود، بازی جدیدی را توسعه دهد.

طبق بیانیه مطبوعاتی Blooper Team، این بازی در حال حاضر با نام رمز R شناخته می‌شود و برای معرفی در سال ۲۰۲۵ برنامه‌ریزی شده است. با این حال، هنوز مشخص نیست که این عنوان براساس کدام یک از فرنچایزهای Skybound ساخته می‌شود.


مطلب پیشنهادی:بررسی سریال The Walking Dead: Dead Cityجان تازه‌ای که مگی و نیگان به دنیای مردگان متحرک دمیدند
بررسی سریال The Walking Dead: Dead City

Skybound Entertainment که موسس آن «رابرت کرکمن»، خالق کمیک‌های واکینگ دد است، بیشتر با همین مجموعه شناخته می‌شود. البته ان شرکت در سال ۲۰۱۸ زیرمجموعه‌ای تحت عنوان Skybound Games را برای انتشار و کسب مجوز بازی‌های ویدیویی تاسیس کرد.

Bloober Team شاید بازی جدیدی از The Walking Dead بسازد - ویجیاتو

Blooper Team در حال حاضر مشغول ریمیک Silent Hill 2 است که هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای آن اعلام نشده است. همچنین در حالی که اخیرا گفته شده بود توسعه این عنوان به‌خوبی پیش می‌رود اما تاکنون اطلاعات کمی درباره آن منتشر شده است. همچنین تاکنون بازی های زیادی از فرنچایز واکینگ دد ساخته شده است که آخرین مورد آن‌ها، یعنی The Walking Dead Destinies یکی از فاجعه‌بارترین بازی‌های سال بود.


مطلب پیشنهادی:سرنوشت گلن در The Walking Dead از چه زمانی روشن شد؟بازنگری‌های دوباره و دوباره رابرت کرکمن
سرنوشت گلن در The Walking Dead از چه زمانی روشن شد؟


کنسل شدن لست آو آس فکشنز و بدترین بازی سال ؟! | ویجی‌لاگ پلاس

خالق بازی God of War نسخه‌های جدید این سری را دوست ندارد - ویجیاتو

source

توسط