کارگردان روایی بازی Star Wars Outlaws می‌گوید که شما می‌توانید از حالت پیاده، به وسیلۀ نقلیه اسپیدر یا سفینه خود رفته و به راحتی بین سیارات جابه‌جا شوید.

Star Wars Outlaws احتمالاً بزرگ‌ترین و مهم‌ترین بازی‌ای است که یوبیسافت برای امسال برنامه‌ریزی کرده. این بازی در نمایش‌های اولیه خود در ماه ژوئن، چشم‌گیر و زیبا به نظر می‌رسید. در پیش‌نمایش‌ جدیدی که توسط Kotaku منتشر شده، جزئیات بیشتری در مورد جهان باز این عنوان اکشن-ماجراجویی و آنچه که بازیکنان می‌توانند از آن انتظار داشته باشند، آشکار شده است.

به گفته نوید خاوری (Navid Khavari)، کارگردان روایی بازی، حلقه گیم‌پلی اصلی Star Wars Outlaws از سه بخش مجزا تشکیل شده است: شهرهای «پر تراکم» و «پر رونق»، محیط‌های باز «وسیع، مرموز و خیره‌کننده» (که به طور قابل پیش‌بینی کمتر متراکم خواهند بود) و سفینه شخصیت اصلی، Kay، که بازیکنان از آن برای سفر بی‌وقفه در سراسر محیط کهکشانی بازی استفاده خواهند کرد.

خاوری گفت:

اولین بخش از این موارد، شهرهای شلوغی هستند که مملوء از فعالیت‌های پر از جنب و جوش خواهند بود، جایی که ممکن است سندیکاهای جنایتکار و امپراتوری‌های فاسد را در حال اختلاط با هم ببینید. بخش دوم، محیط‌های باز وسیع، مرموز و خیره‌کننده است، چه با پای پیاده چه با اسپیدر. و در نهایت، فضا را داریم که بازیکنان می‌توانند با سفینه Kay آن را کشف کنند.

یکی از بخش‌های اصلی Outlaws، داشتن سفینه اختصاصی و اساساً تبدیل آن به خانه پلیر است. قانون‌گریزان دائماً در حال سفر هستند و باید همیشه در حال حرکت باشند.

پیش از این، مسیو اینترتینمنت (Massive Entertainment)، توسعه‌دهنده بازی، گفته بود که هر سیاره در Star Wars Outlaws (که ظاهراً تعداد آن‌ها قابل توجه خواهد بود) تقریباً به اندازه ۲ تا ۳ منطقه در Assassin’s Creed Odyssey خواهد بود. با این حال، اگر نگران طولانی و خسته‌کننده شدن بیش از حد بازی هستید، باید بگوییم که ظاهراً قرار نیست چنین تجربه‌ای باشد.

Star Wars Outlaws در اواخر سال ۲۰۲۴ برای PS5، Xbox Series X/S و PC عرضه خواهد شد.

source

توسط funkhabari