با این حال، تهیه کننده‌ی سری Silent Hill، موتوی اوکاموتو، ابتدا می‌خواهد گزارش جدیدی حول پروژه‌های کنونی ارائه دهد و از طرفداران تقاضا دارد کمی بیشتر صبر کنند.

در حالی که سال ۲۰۲۲ با اعلام چندین پروژه جدید برای Silent Hill توسط کونامی به پایان رسید، سال ۲۰۲۳ بدون هیاهوی زیادی به جز سریال تلویزیونی تعاملی Silent Hill: Ascension سپری شد. اما بر اساس بیانیه‌ای که موتوی اوکاموتو، تهیه‌کننده اصلی مجموعه، به فامیتسو داده است، به نظر می‌رسد این روند در سال ۲۰۲۴ تغییر کند.

اوکاموتو در پاسخ به این نشریه ژاپنی درباره آرزوهای خود برای سال ۲۰۲۴ گفت:

ما همچنان به تقویت سری Silent Hill هم در بازی‌ها و هم در سایر حوزه‌ها ادامه خواهیم داد. در سال ۲۰۲۳ سریال تعاملی به سبک درام تلویزیونی به نام Silent Hill: Ascension را ارائه کردیم و در سال ۲۰۲۴، سرانجام خواهیم توانست بازی‌هایی که رونمایی شدند را ارائه دهیم.

نکته جالب توجه، اشاره او به ارائه جزئیات جدید به بازیکنان است.

ابتدا می‌خواهیم یک گزارش جدید برای شما ارائه کنیم. لطفاً کمی بیشتر صبر کنید.

این می‌تواند به معنای نمایش جدید Silent Hill Transmission باشد، اگرچه درخواست اوکاموتو از طرفداران برای صبر کردن ممکن است به این معنی باشد که این رویداد در ماه‌های آینده پخش می‌شود.

در حالی که ساخت‌ ریمیک Silent Hill 2 توسط بلوبر تیم (Bloober Team) به خوبی پیش می‌رود، ممکن است عناوین دیگری مانند Silent Hill: Townfall، ساخته استودیوی نو کد (NoCode)، تا اواخر امسال عرضه شوند. شاید جزئیات جدیدی درباره Silent Hill f ساخته NeoBard Entertainment نیز اعلام شود. البته با استخدام توسعه‌دهندگان جدید توسط کونامی در سال گذشته برای پروژه‌های با مقیاس بزرگ از سری Silent Hill، عجیب نخواهد بود که شاهد معرفی برخی آثار جدید هم باشیم.

source

توسط funkhabari