در فیلم لایو اکشن How to Train Your Dragon جرارد باتلر قرار است نقش پدر هیکاپ را به تصویر بکشد.

انیمیشن‌های How to Train Your Dragon از محبوبیت بسیار زیادی در بین مخاطبان برخوردار هستند و حالا استودیو سازنده به دنبال ساخت نسخه‌ای لایو اکشن بر اساس این مجموعه انیمیشن‌ها است و به تازگی نیز یکی دیگر از بازیگران این فیلم مشخص شده است.

جرارد باتلر که در انیمیشن‌های «چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم» صداپیشگی شخصیت استویک، پدر هیکاپ را برعهده داشت، قرار است در نسخه لایو اکشن نیز همین نقش را بازی کند. نقش هیکاپ که با صداپیشگی جی باروشل بوده، در این فیلم لایو اکشن توسط میسون توماس به تصویر کشیده می‌شود.

انیمیشن How to Train Your Dragon

نیکو پارکر نیز قرار است نقش دوست هیکاپ را در این فیلم لایو اکشن بازی کند و این در حالی است که دین دبلوا نیز علاوه بر اینکه تهیه‌کنندگی و نویسندگی این اثر سینمایی تازه را در دست دارد، روی صندلی کارگردانی آن نیز می‌نشیند.

انیمیشن‌های «چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم» بر اساس مجموعه کتاب‌هایی به همین نام نوشته نویسنده بریتانیایی کریسدا کاول است و داستان وایکینگ جوانی را دنبال می‌کند که با یک اژدهای مخوف دوست می‌شود. این فیلم لایو اکشن برای اکران در تاریخ ۱۳ ژوئن سال ۲۰۲۵ میلادی برنامه‌ریزی شده است.

منبع: collider

source

توسط funkhabari