به نظر می‌رسد پس از افشای بیلد اولیه بازی استودیوی اینسامنیاک گیمز، یک پورت غیر رسمی برای نسخه‌ی PC بازی Spider-Man 2 توسط طراحان ماد در دست ساخت است.

بازی Spider-Man 2 خود را به عنوان یکی از بزرگترین عناوین انحصاری PS5 در طول عمر سه ساله این کنسول تثبیت کرده است. این بازی با فروش ۲.۵ میلیون واحد در روز اول عرضه، معیار جدیدی را برای بازی‌‌های آینده پلی‌استیشن ایجاد کرده است. از سوی دیگر، در گزارش‌های اخیر اشاره شده که پورت PC این بازی انتظار می‌رود در اواخر سال ۲۰۲۴ یا اوایل سال ۲۰۲۵ عرضه شود. با این حال پیش از انتشار رسمی، یک نسخه‌ی اولیه از این پورت به صورت آنلاین به بیرون درز کرده است که ظاهراً باعث می‌شود مادسازان روی ساخت یک پورت کامل کار کنند.

طبق ویدیوی منتشر شده توسط صفحه‌ی PC_Focus در توییتر، Spider-Man 2 هم‌‌اکنون بر روی PC با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه قابل بازی است. در حالی که این بازی فاقد بافت است و بیلد آن ناتمام به نظر می‌رسد، جنبه‌های حیاتی مانند انیمیشن‌ها و عناصر گیم‌پلی دست نخورده هستند.

مکانیک‌هایی مانند سر خوردن با بال‌های تار نیز قابل استفاده هستند. ویدیوی دیگری مبارزه با باس فایت Sandman را در نشان می دهد و تأیید می‌کند که بیلد PC شامل خطوط دیالوگ برای هر دو شخصیت است.

با پیشرفت بسیار زیادی که در حال حاضر انجام شده، مشاهده اینکه Spider-Man 2 در نهایت بر روی پلتفرم مذکور قابل بازی است، شوکه کننده نخواهد بود. همچنین ممکت است پروسه‌ی توسعه‌ی پورت رسمی نسخه‌ی PC این بازی پس از انتشار Horizon Forbidden West بر روی این پلتفرم سرعت بیشتری بگیرد.

لازم به ذکر است که این نسخه با هیچ‌گونه پیشرفت اضافی همراه نخواهد بود. از آنجایی که نسخه PC از بیلد اولیه Spider-Man 2 لو رفت، احتمالاً دارای ویژگی‌های مشابه با نسخه PS5 است. مطمئناً زمانی که پورت رسمی نسخه‌ی PC این بازی توسط نیکسس سافتور (Nixxes Software) منتشر شود، بازیکنان می‌توانند ویژگی‌هایی از جمله ری تریسینگ پیشرفته، بافت‌هایی با وضوح بالاتر، فواصل ترسیم بهتر و سایر تغییراتی را انتظار داشته باشند که از سخت‌افزار این پلتفرم برای بهترین تجربه استفاده می‌کنند.


نظر شما در این باره چیست؟


source

توسط funkhabari