شایعات جدید حاکی از آن است که ریمیک عنوان Metal Gear Solid همچنان توسط شرکت کونامی (Konami) در دست ساخت است.

اطلاعات جدید فاش شده اشاره می‌کنند که پس از عرضه‌ی ریمیک Metal Gear Solid 3، ریمیک Metal Gear Solid به تمرکز اصلی کونامی تبدیل خواهد شد. طبق گزارش وبسایت اسپانیایی Areajugones، کونامی سال‌هاست که روی بازسازی Metal Gear Solid کار می‌کند و پس از انتشار Metal Gear Solid 3، ریمیک نسخه‌ی اول اولویت اصلی این کمپانی ژاپنی خواهد بود.

در این گزارش آمده است:

چند منبع به ما می‌گویند که کونامی همچنان در حال کار بر روی ریمیک قسمت اول است، اگرچه در حال حاضر Metal Gear Solid Delta در اولویت این شرکت قرار دارد.

بر اساس اطلاعات این منبع، ریمیک Metal Gear Solid تنها بر روی PS5 قابل دسترسی خواهد بود، که نشان می دهد این عنوان احتمالاً محدود به کنسول‌های نسل نهمی است. اگرچه به انتشار بازی روی ایکس باکس یا PC اشاره‌ای نشده است، اما به نظر می‌رسد که که این ریمیک همانند ریمیک Metal Gear Solid 3 که برای پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و PC در دسترس خواهد بود، منتشر خواهد شد.

گفته می‌شود این ریمیک شامل موسیقی متن به‌روز شده و گرافیک بهبود یافته خواهد بود. همچنین این لیک نشان می‌دهد که کونامی ریمیک مذکور را به عنوان یکی از جاه‌طلبانه‌ترین پروژه‌های آینده خود می‌بیند که با چیزی که از ریمیک Metal Gear Solid 3 نشان داده شده، قابل مقایسه است.

وبسایت Areajugones پیش‌تر اطلاعاتی در خصوص وجود DLC برای بازی God of War Ragnarok را فاش کرده بود که نشان می‌دهد منابع آن‌ها ممکن است قابل اعتماد باشند.

در حال حاضر هیچ‌گونه اطلاعاتی از تاریخ انتشار احتمالی ریمیک Metal Gear Solid در دسترس نیست. اخیراً مشخص شده است که ریمیک Metal Gear Solid 3 در سال جاری میلادی عرضه خواهد شد.


نظر شما در این باره چیست؟

source

توسط funkhabari