وایولت مک‌گرا که در فیلم اول M3GAN نقش‌آفرینی کرده، حضورش در فیلم M3GAN 2.0 را تأیید کرده است.

در ابتدای سال گذشته میلادی فیلم M3GAN توانست به موفقیت بسیار بزرگی دست پیدا کند و همین نیز سبب شد تا ساخت دنباله‌ای برای آن در دستور کار قرار بگیرد و تأیید ساخت دنباله این فیلم باعث ایجاد این سوال برای مخاطبان شده که فیلم دوم قرار است چه داستانی را به تصویر بکشد.

حالا ستاره فیلم اول یعنی وایولت مک‌گرا که در فیلم اول نقش یک دختر و صاحب این عروسک مرگبار را بازی می‌کرد، حضورش در فیلم دوم را تأیید کرده و اظهار داشته که در این فیلم تازه او بار دیگر در مقابل این عروسک کشنده قرار خواهد گرفت.

در حال حاضر اکران فیلم «مگان ۲» برای اکران در ژانویه سال ۲۰۲۵ میلادی برنامه‌ریزی شده ولی مطمئنا اعتصابات بازیگران و نویسندگان روی روند تولید این اثر نیز تأثیر گذاشته و همین نیز باعث شده تا بازیگر این فیلم اطلاعات چندانی درباره آن نداند. با این حال، او اظهار داشته که مشتاق کسب اطلاعات درباره این ماجراجویی تازه است.

وایولت مک‌گرا در مصاحبه تازه خودش بیان کرده:

بله من در فیلم دوم حضور دارم. بسیار هیجان‌زده‌ام که در این فیلم دوم حضور داشته باشم. مشتاقم که بدانم چه اتفاقی در فیلم دوم رخ می‌دهد. واقعا اشتیاق بسیار زیادی برای حضور در فیلم دوم در کنار بازیگران و عوامل سازنده دیگر دارم.

فیلم «مگان ۲» برای اکران در تاریخ ۱۷ ژانویه سال ۲۰۲۵ میلادی برنامه‌ریزی شده است.

منبع: comicbook

source

توسط funkhabari