به نظر می‌رسد هیچ یک از بازی‌ها و محصولات شرکت اکتیویژن بلیزارد (Activision Blizzard) در رویداد آتی Xbox Developer Direct حضور نخواهند داشت.

مایکروسافت (Microsoft) رویداد بعدی Xbox Developer Direct خود را در پنجشنبه، ۱۸ ژانویه ۲۰۲۴ (۲۸ دی ۱۴۰۲) برگزار خواهد کرد و در آن تعدادی از بازی‌هایی را که طرفداران ایکس باکس در سال جاری می‌توانند انجام دهند، پوشش خواهد داد. با این حال، چیزی که نخواهد داشت، به‌روزرسانی‌های عناوین اکتیویژن بلیزارد است.

در اعلامیه Xbox Developer Direct، ایکس باکس می‌گوید که هیچ بازی‌ای از اکتیویژن بلیزارد در این رویداد ظاهر نخواهد شد. با این حال، زمان نمایش عناوین اکتیویژن بلیزارد نیز فرا خواهد رسید. این شرکت گفت:

لطفاً توجه داشته باشید اگرچه این نمایش به‌روزرسانی بازی‌های اکتیویژن بلیزارد را در بر نخواهد گرفت، اما می‌توانید منتظر اخبار آن تیم‌ها در اواخر سال جاری باشید.

اکتیویژن بلیزارد بخشی از Xbox Developer Direct بعدی نخواهد بود، اما می‌دانیم که برخی از عناوین فرست پارتی ایکس باکس در این مراسم حضور خواهند داشت. اولین تریلر گیم‌پلی Indiana Jones به همراه نمایشی جدید از Avowed و Senua’s Saga: Hellblade 2 را شاهد خواهیم بود.

انتظار می‌رود که تمامی بازی‌های نمایش داده شده در مقطعی از سال ۲۰۲۴ منتشر شوند، از جمله بازی Indiana Jones. با این حال، مایکروسافت در اعلامیه رسمی خود حرفی از این موضوع به میان نیاورد.


فکر می‌کنید چه زمانی به‌روزرسانی بعدی بازی‌های اکتیویژن بلیزارد را که متعلق به مایکروسافت است، خواهیم دید؟ لطفاً در بخش نظرات به ما اطلاع دهید.

source

توسط funkhabari