پس از کش و قوس‌های فراوان بالاخره شاهد تمدید مجموعه تلویزیونی Ahsoka برای فصل دوم هستیم.

آخرین پروژه‌ای که از فرنچایز جنگ ستارگان در اختیار طرفداران قرار گرفته به مجموعه تلویزیونی Ahsoka (آسوکا) مربوط می‌شود که از بازیگرانی نظیر رزاریو داوسون، ناتاشا لیو بوردیزو، مری الیزابت وینستد و ری استیونسون فقید بهره می‌برد. اثری که با واکنش‌های متفاوتی از سوی بینندگانش مواجه شد و نتوانست تا در حد و اندازه آثار موفقی نظیر مندلورین و آندور ظاهر شود.

در حالی که بسیاری تصور می‌کردند که آسوکا یک سریال کوتاه تک فصلی خواهد بود اما به تازگی پس از کش و قوس‌های فراوان، لوکاس فیلم به صورت رسمی از ساخت فصل دوم آن خبر داده است. دیو فیلونی که این روزها به مدیر پروژه‌های مرتبط با جنگ ستارگان تبدیل شده، رسماً کار بر روی ادامه این مجموعه فرعی را آغاز کرده است. با توجه به این که فیلم سینمایی مندلورین در دست ساخت قرار دارد، احتمال می‌رود که پروسه تولید فصل دوم Ahsoka نیز به صورت همزمان با پروژه نام برده شده به جریان افتاده تا هرچه زودتر برای پخش از سوی سرویس استریم دیزنی پلاس آماده شود.

فعلاً اطلاعاتی از داستان و شخصیت‌های فصل دوم Ahsoka منتشر نشده و امید می‌رود که دیو فیلونی در طی ماه‌های آینده اطلاعات مهمی را درباره آینده این مجموعه با طرفداران جنگ ستارگان به اشتراک بگذارد.

منبع: اسکرین‌رنت

source

توسط funkhabari