جیمز گان به تازگی اظهار داشته که جدای از فیلم Superman: Legacy قرار است فیلم دیگری از دی‌سی نیز در سال ۲۰۲۴ تولید شود.

جیمز گان به دنبال تحول دنیای سینمایی دی‌سی است و در همین راستا نیز تمرکز خودش را روی ساخت فیلم Superman: Legacy قرار داده است، فیلمی که در سال ۲۰۲۴ میلادی تولید آن شروع خواهد شد اما این اثر تنها پروژه تولیدی استودیو دی‌سی در سال جاری میلادی نخواهد بود.

طبق پست تازه منتشر شده از سوی رئیس استودیو دی‌سی یعنی جیمز گان حداقل یک پروژه دیگر از دنیای سینمایی دی‌سی در سال جاری میلادی نیز وارد مرحله تولید خواهد شد. با این حال، وی مشخص نکرده که چه پروژه دیگری از دی‌سی قرار است در سال ۲۰۲۴ تولید شود.

با این حال، گمانه‌زنی‌ها حاکی از آن است که احتمال ساخت سریال Waller بسیار زیاد است. این سریال همانطور که عنوانش مشخص است، داستان آماندا والر را بازی می‌کند و در آن، وایولا دیویس قرار است بار دیگر نقش این شخصیت را بازی کند. البته احتمال ساخت فیلم Supergirl: Woman of Tomorrow نیز وجود دارد.

با این حال، دنیای سینمایی جدید دی‌سی به صورت رسمی با انیمیشن سریالی Creature Commandos شروع خواهد شد، اثری که هنوز تاریخ دقیقی برای پخش آن اعلام نشده است. فیلم «سوپرمن: میراث» نیز در تاریخ ۱۱ ژوئیه سال ۲۰۲۵ میلادی به روی پرده سینماها خواهد آمد.

منبع: comicbook

source

توسط funkhabari