شبکه HBO به صورت رسمی از بازیگر نقش ابی در فصل دوم سریال تحسین شده The Last of Us رونمایی کرده است.

در حالی که موفقیت‌های فصل نخست سریال درام و پسا-آخرالزمانی The Last of Us (آخرین بازمانده از ما) همچنان ادامه داشته و توانسته تا در طی شب‌های گذشته ۸ جایزه در جشنواره امی هنرهای خلاق و ۱ جایزه در مراسم گلدن گلوب را کسب نماید، طرفداران این فرنچایز ساخته شده توسط استودیو ناتی داگ برای وقایع هیجان‌انگیز فصل دوم منتظر هستند که میزبان حضور شخصیتی جدید تحت عنوان ابی اندرسون خواهد بود.

با فروکش اعتصابات بازیگران و نویسندگان در طی ماه‌های گذشته شاهد اخبار و شایعات مختلفی حول محور بازیگر این نقش بوده‌ایم که عموماً به نام کیتلین دیور، بازیگر ۲۷ ساله آمریکایی اشاره داشته‌اند. حال امشب شبکه HBO به صورت رسمی از بازیگر نقش ابی یعنی کیتلین دیور رونمایی کرده است.

بازیگر آثاری نظیر Beautiful Boy و Next Goal Wins به پدرو پاسکال و بلا رمزی ملحق خواهد شد تا در فصل دوم مجموعه تلویزیونی The Last of Us حضور پیدا نماید. می‌توان گفت که انتخاب بازیگر نقش ابی مهمترین خبر حول محور فصل دوم این سریال بود که شبکه HBO بالاخره تکلیف آن را مشخص کرده است.

با توجه به تاخیرهای پیاپی برای آغاز پروسه فیلم‌برداری فصل دوم The Last of Us، احتمالاً شاهد پخش این مجموعه در سال ۲۰۲۵ میلادی خواهیم بود.

منبع: کولایدر

source

توسط funkhabari