منبعی داخلی گزارش می‌دهد که ویترین بازی‌های نمایش داده شده در Xbox Developer Direct 2024 «فرمتی تازه خواهد داشت» و «پتانسیل بهتر شدن نسبت به سال گذشته را دارد».

سال گذشته، مایکروسافت (Microsoft) با رویداد Xbox Developer Direct کار خود را آغاز نمود و عناوین ۲۰۲۳ مانند Forza Motorsport ،Redfall و Minecraft Legends را به نمایش درآورد. در عین حال، Hi-Fi Rush را نیز به طرز غافلگیرانه‌ای عرضه کرد. شایعه شده است که در ژانویه ۲۰۲۴ نیز شاهد رویداد مشابه‌ای خواهیم بود و حال به نظر می‌رسد که اعلامیه رسمی این رویداد به زودی منتشر خواهد شد.

منبع داخلی شناخته شده، Klobrille، در پادکست ResetEra به «موارد خیلی بهتر برای صحبت کردن در آینده نزدیک» اشاره کرد. وقتی از او درباره رویداد ایکس باکس سوال شد، گفت:

انتظار داریم که تاریخ برگزاری آن نزدیک‌ به ۱۴ ژانویه (۲۴ دی) باشد تا ۲۵ ژانویه (۵ بهمن). همچنین رویداد مورد بحث این پتانسیل را دارد که بسیار بهتر از سال گذشته ظاهر شود. در نهایت نیز می‌توان گفت که فرمت برگزاری جدیدی را شاهد خواهیم بود و هیچکس از وجود یک عرضه غافلگیرانه آگاه نیست.

طبق گزارش‌ها، بازی‌های گفته شده شامل «چندین عنوان فرست پارتی» هستند، اما انتظار نمی‌رود که خبر انتشار بازی‌های اکتیویژن بلیزارد (Activision Blizzard) به گیم پس (Game Pass) اعلام شود. جز کوردن (Jez Corden) از رسانه ویندوز سنترال (Windows Central) نیز در مورد تایید رسمی مراسم در فردا توییت کرده، بنابراین به احتمال زیاد دایرکت مورد بحث ما به زودی تاریخ مشخصی را دریافت خواهد کرد.

مایکروسافت علاوه بر نمایش بازی‌های فرست پارتی خود، می‌تواند عناوینی مانند Sea of Thieves را بر اساس شایعات اخیر به پلتفرم‌های پلی استیشن و نینتندو سوییچ بیاورد. مثل همیشه برای دریافت اطلاعات بیشتر در آینده با ما همراه باشید.


نظر شما در این باره چیست؟ لطفاً در بخش نظرات به ما اطلاع دهید.

source

توسط funkhabari