رمدی اینترتینمنت (Remedy Entertainment) در سال ۲۰۲۱ اعلام کرد روی یک اسپین‌آف چندنفره و Co-op کار می‌کند که در دنیای Control جریان داشته و با اسم رمز Condor شناخته می‌شود.

رمدی اینترتینمنت پروژه‌های زیادی را برای سال‌های آینده در دستور کار خود قرار داده است، به طوری که برخی از این پروژه‌ها عناوین چندنفره و آنلاین خواهند بود. یکی از آن‌ها، اسپین‌آف بازی Control بوده که با نام رمز Condor شناخته می‌شود و از سال ۲۰۲۱ در دست ساخت است. بازی مورد بحث در اواخر سال گذشته وارد مرحله «آمادگی تولید» شد. به نظر می‌رسد که همزمان با این موضوع، رمدی اینترتینمنت نام بازی خود را نیز انتخاب کرده است.

همانطور که توسط Respawn First گزارش شده، در تاریخ ۸ ژانویه ۲۰۲۴ (۱۸ دی ۱۴۰۲)، رمدی اینترتینمنت علامت تجاری جدیدی را برای یک بازی به نام FBC: Firebreak ثبت کرده. FBC سازمانی دولتی و مخفی است که در دنیای Control نقشی اساسی دارد. در همین حال، Firebreak یک اصطلاح موجود در جهان Control بوده و برای نامیدن شکاف‌های عظیمی به کار می‌رود که از گسترش پدیده‌های ماوراء طبیعی فاجعه‌بار جلوگیری می‌کنند.

رمدی اینترتینمنت همزمان با این پروژه چندین محصول دیگر از جمله ریمیک Max Payne 1 & 2، بازی Control 2 و عنوان کو-آپ Kestrel را نیز در دست ساخت دارد. هر یک از این بازی‌ها در مراحل مختلف توسعه به سر می‌برند. توسعه‌دهنده مورد بحث همچنین در سال جاری دو الحاقیه برای Alan Wake 2 منتشر خواهد نمود.


نظر شما در این باره چیست؟ لطفاً در بخش نظرات به ما اطلاع دهید.

source

توسط funkhabari