ربل وولوز (Rebel Wolves) همچنین تایید کرد که عنوان اکشن نقش‌آفرینی این استودیو وارد مرحله آلفا شده است و در سال جاری میلادی اطلاعات بیشتری از آن ارائه خواهد شد.

حدود دو سال قبل، تعدادی از توسعه‌دهندگان کهنه‌کار سابق سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) یک استودیوی AAA مستقل جدید به نام Rebel Wolves را تاسیس کردند. اولین بازی این استودیو اثری در سبک اکشن نقش‌آفرینی با مضمون فانتزی تاریک است که با استفاده از موتور آنریل انجین ۵ (Unreal Engine 5) در دست توسعه قرار دارد. حال این استودیو به‌تازگی یک توسعه‌دهنده باسابقه و کهنه‌کار دیگر از سی‌دی پراجکت رد را به تیم خود ملحق کرده است.

طبق گزارش VGC، استودیوی Rebel Wolves از استخدام Mateusz Tomaszkiewicz خبر داده است. این توسعه‌دهنده سابقه ۱۳ سال فعالیت در سی‌دی پراجکت رد را دارد و در مه ۲۰۲۱ این شرکت را ترک نمود. وی در دوران فعالیتش در شرکت مذکور، به عنوان طراح ارشد ماموریت‌ها روی The Witcher 3 و بسته‌های الحاقی آن، به عنوان کارگردان ماموریت روی Cyberpunk 2077 و به عنوان کارگردان بازی روی Gwent: The Witcher Card Game و Thronebreaker: The Witcher Tales کار کرده است.

Tomaszkiewicz در خصوص پیوستن خود به Rebel Wolves می‌گوید:

امروزه بازی‌های فوق‌العاده‌ای در سبک نقش‌آفرینی وجود دارند. با این حال، من احساس می‌کنم که نه تنها فضای کافی وجود دارد، بلکه عطش بیشتری در بین بازیکنان برای داستان‌های جذاب‌تر وجود دارد. هدف ما ارائه تجربه‌ای است که امکان انتخاب‌های متنوع و فضایی را برای آزمایش در هنگام بازی مجدد فراهم می‌کند. کمک به خلق این تجربه با تعداد زیادی از افراد با استعداد، ماموریت من در Rebel Wolves خواهد بود و من نمی‌توانم بیش از این منتظر بمانم تا همه ببینند این تیم برای مدتی طولانی چه کاری کرده است.

آخرین حضور Mateusz Tomaszkiewicz به Riot Games برمی‌گردد که پس از دو سال در دسامبر گذشته از این شرکت جدا شد. او در Rebel Wolves اولین پروژه‌ی این استودیو را در کنار بنیانگذار و مدیرعامل آن و کارگردان بازی، Konrad Tomaszkiewicz، رهبری خواهد کرد.

این استودیو همچنین اعلام کرد بازی آن‌ها که قرار است اولین قسمت از یک حماسه بزرگتر باشد، وارد مرحله آلفای توسعه شده است. آن‌ها قصد دارند در اواخر سال جاری جزئیات جدیدی را در مورد این پروژه به اشتراک بگذارند. همچنین در نوامبر ۲۰۲۲ اعلام شد که شرکت چینی نت‌ایز (NetEase) روی استودیوی Rebel Wolves سرمایه‌گذاری می‌کند.


نظر شما در این باره چیست؟

source

توسط funkhabari