دیوید هادد (David Haddad)، رئیس وارنر بروز گیمز (WB Games)، گفت: بازی‌ها نقش منحصر به فرد و مهمی در حفظ جذابیت و هیجان فرنچایزهای این شرکت دارند و از این پس، اتفاقات آن‌ها کنون (Canon) به حساب می‌آیند و دنیای دی سی را تحت تاثیر قرار می‌دهند.

کمپانی برادران وارنر تا کنون از لایسنس‌هایی که از دنیای DC دارد به بهترین نحو استفاده نکرده است، اما به نظر می‌رسد این شرکت می‌خواهد تلاش های خود را در این زمینه گسترش دهد. Suicide Squad: Kill the Justice League کمتر از یک ماه دیگر منتشر می‌شود، در حالی که بازی Wonder Woman نیز در دست توسعه است که البته طبق گفته وارنر یک اثر سرویس‌محور نیست.

علاوه بر این، استودیوهای تحت مالکیت بخش گیمینگ برادران وارنر نیز شروع به کار روی پروژه های جدید DC کرده‌اند که بخشی از دنیای DC فیلم‌ها و سریال‌های تلویزیونی به رهبری جیمز گان (James Gunn) و پیتر سافران (Peter Safran) خواهند بود. این موضوع نیز در گزارشی که توسط Variety منتشر شده، تأیید شده است. دیوید حداد، رئیس کمپانی وارنر بروز گیمز نیز در مورد اهمیت استفاده از بازی‌ها به عنوان راهی برای حفظ علاقه و مشارکت مخاطبان با بزرگترین دارایی‌های وارنر و DC صحبت کرد.

او گفت:

پیام بسیار ثابت و واضحی از لایه اجرایی Warner Bros. Discovery در مورد اهمیت فرنچایزها می‌آید. بازی‌ها نقش منحصر به فرد و مهمی در حفظ جذابیت، و هیجان فرنچایزهای ما دارند زیرا تعداد زیادی طرفدار از این محتویات استفاده می‌کنند.

اینکه این بازی‌ها چه خواهند بود هنوز مشخص نیست، اما با فرض اینکه همه آنها در مراحل اولیه تولید قرار دارند، می‌توان گفت که مدت زیادی طول خواهد کشید تا در مورد آنها اخباری موثق منتشر شود.

source

توسط funkhabari