شاید CD Projekt RED برای تکمیل Cyberpunk 2077 به سه سال زمان نیاز داشت، اما اکنون که بازی کامل شده طرفداران منتظر محتوای بیشتر هستند و این بازی را به عنوان شاهکار دیگری از این استودیو لهستانی به حساب می‌آورند.

حال که CDPR تمرکز خود را معطوف به دنباله بازی Cyberpunk 2077 تحت عنوان Project Orion کرده است، ایگور سارزینسکی، کارگردان روایت بازی، طرفداران را نسبت به آینده بازی امیدوار می‌کند.

سارزینسکی با گفتن این‌که «Cyberpunk 2077 فقط یک دست گرمی برای Project Orion بوده است و تیم بوستون CDPR مشغول پیش‌تولید دنباله بازی شده‌اند» طرفداران را به وجد آورد.

 «اولین روز کاری در شعبه بوستون، ملاقات با دوستان قدیمی و استارت زدن پروژه Orion حس خوبی دارد. من به شدت برای کار روی پروژه هیجان‌زده هستم و مطمئنم که می‌توانیم یک بازی خاص تحویل دهیم. ۲۰۷۷ فقط یک دست گرمی بود.»

از طرفی این صحبت‌ها درباره عنوانی که بیش از یک دهه به تمرکز اصلی CDPR تبدیل شده بود، چندان جالب نیست، خصوصاً که طرفداران انتشار مسئله‌دار بازی را فراموش نکرده‌اند. از طرف دیگر Cyberpunk 2077 یکی از بهترین نقش آفرینی‌های بازار است و اگر همان کیفیت و انرژی فانتوم لیبرتی روانه پروژه اوریون شود، شاید بتوان در آن صورت بازی نخست را تنها یک دست گرمی به شمار آورد.

بیایید امیدوار باشیم حق با سارزینسکی باشد! نظر شما در این خصوص چیست؟ برای دنباله Cyberpunk 2077 هیجان زده هستید؟

source

توسط funkhabari