علی‌رغم اینکه استودیوی بلیزارد (Blizzard) تاریخ عرضه فصل سوم از بازی Diablo 4 را اعلام کرده است، اما هنوز جزئیات به‌روزرسانی بعدی این بازی مشخص نشده.

بلیزارد منوهای بازی Diablo 4 را به‌روزرسانی کرده که نشان می‌دهد فصل سوم بازی مذکور در تاریخ ۲۳ ژانویه ۲۰۲۴ (۳ بهمن ۱۴۰۲) شروع خواهد شد. همانطور که توسط WoWhead گزارش شده، منویی که قبلاً “Season of Blood Ends” را نشان می‌داد، اکنون عبارت «فصل بعدی آغاز می‌شود» را به نمایش گذاشته است.

با وجود فاصله کمی که با انتشار فصل سوم بازی داریم، جالب است که استودیوی سازنده هنوز هیچ اطلاعیه‌ رسمی‌ای را در مورد به‌روزرسانی بعدی Diablo 4 ارائه نکرده. این شرکت هنوز هیچ یک از جلسات Campfire Chat خود را برای صحبت در مورد محتوای جدید Diablo 4 برگزار نکرده است و ما حتی نمی‌دانیم که بازی پس از پایان Season of Blood با تم خون‌آشام‌ها چه موضوعی را دنبال خواهد کرد.

بلیزارد در مورد فصل سوم Diablo 4 نسبتاً ساکت بوده است، علی‌رغم اینکه اوایل این ماه تایید کرد که فصل جدید هیچ تاخیری را شاهد نخواهد بود. مدیر توسعه جامعه جهانی فرنچایز Diablo، آدام فلچر (Adam Fletcher)، اظهار داشت که جزئیات بیشتری از فصل سوم در هفته‌های آینده اعلام خواهد شد.

عنوان Diablo 4 برای PC ،PS4 ،PS5 ،Xbox One و Xbox Series X/S منتشر شده است. برای دریافت جزئیات بیشتر، بررسی ما از بازی را در اینجا مطالعه کنید. Diablo 4 قرار است در اواخر سال ۲۰۲۴ اولین بستۀالحاقی بزرگ خود با نام Vessel of Hatred را دریافت کند.


نظر شما در این باره چیست؟ لطفاً در بخش نظرات به ما اطلاع دهید.

source

توسط funkhabari