به نقل از میلر راس، منبع داخلی حوزه بازی، فصل سوم Suicide Squad: Kill the Justice League نقطه عطفی برای بازی خواهد بود و ما را به دل هالووین و جمعه سیاه می‌برد.

چند هفته‌ای تا انتشار بازی Suicide Squad: Kill the Justice League فرصت باقی مانده، با این حال جزئیات محتوای پس از عرضه از هم‌اکنون فاش شده است. در ادامه متن خطر افشای اطلاعات داستانی Batman: Arkham Knight و شخصیت‌های احتمالی Suicide Squad: Kill the Justice League وجود دارد، با احتیاط بخوانید.

به نقل از میلر راس، فصل سوم بازی Suicide Squad: Kill the Justice League خاطرات سری بتمن آرکام را زنده خواهد کرد و در ادامه شخصیت Deathstroke در فصل چهارم به بازی اضافه خواهد شد. طی این محتوای پس از عرضه، گیمرها از گاتهام سیتی بازدید خواهند کرد و حال و هوای هالووین و جمعه سیاه را تجربه می‌کنند.

وقتی از این منبع پرسیده شد که آیا شاهد بازگشت شخصیت حذف شده‌ای خواهیم بود یا خیر، وی پاسخ داد:

«البته نه آن شخصیتی که انتظارش را دارید، ولی تا آن زمان کنجکاوی گیمرها و انتظارات آن‌ها حسابی قلقلک داده می‌شود و احتمالاً شاهد اشارات فراوانی خواهیم بود.»

اگر فصل سوم برای عرضه در سال میلادی جاری برنامه‌ریزی شده باشد، استودیوی راکستدی باید تمهیداتی بیاندیشد. به هر روی بازی Suicide Squad: Kill the Justice League در Arkham-verse جریان دارد، بنابراین سفر به گاتهام سیتی چندان عجیب نخواهد بود. اما سؤال اینجاست که سازندگان چگونه می‌خواهند برای این مهم داستان را باورپذیر و منطقی جلوه دهند.

بازی Suicide Squad: Kill the Justice League در تاریخ ۲ فوریه (۱۳ بهمن ۱۴۰۲) برای کامپیوتر، پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس و اس منتشر خواهد شد.

پیش‌بینی شما از عملکرد این بازی چیست؟

source

توسط funkhabari