به نظر می‌رسد در بازی Suicide Squad: Kill the Justice League شاهد بازگشت شخصیت جوکر (Joker) باشیم.

استودیوی راکستدی (Rocksteady) تا به حال یکی از محبوب‌ترین سه‌گانه‌های ابرقهرمانی را در قالب بازی‌های ویدیویی تحت عنوان Batman Arkham خلق کرده است که به خاطر گیم‌پلی خلاقانه و داستان‌های غنی‌شان مورد تحسین قرار گرفتند. در بازی Batman: Arkham City، بازی با مرگ جوکر بر اثر بیماری به پایان می‌رسد. در Batman: Arkham Knight به عنوان سومین و آخرین بازی، داستان بازی با سوزاندن جوکر آغاز می‌شود که در عین حال، راکستدی همچنان راهی برای حضور او در داستان پیدا می‌کند. به طوری که جوکر در طول داستان به عنوان یک توهم ظاهر و حتی در نهایت تبدیل به یک مانع ذهنی برای بتمن می‌شود تا بر آن غلبه کند.

با این حال، او ممکن است در بازی Suicide Squad: Kill the Justice League که ادامه‌ای مستقیم برای Batman: Arkham Knight محسوب می‌شود، ظاهر شود. استودیوی راکستدی تصویر جدیدی از منطقه Daily Planet منتشر کرد که با حالت گرافیتی و تزئینات مختص جوکر بوده و همچنین تغییر نام تجاری به “The Daily Chuckle” را نشان داد. در حالی که آن‌ها به صراحت نمی‌گویند جوکر ظاهر می‌شود، به نظر می‌رسد که به برند او اشاره شده است.

این استودیو خاطرنشان کرد که در قسمت بعدی اینسایدر خود، که مجموعه ای از خاطرات توسعه دهنده است، در مورد بازی صحبت خواهد کرد و اطلاعات بیشتری در رابطه با این موضوع فاش می‌شود. جوکر احتمالاً یا به عنوان یک به‌روزرسانی پس از عرضه بازی Suicide Squad: Kill the Justice League، یا برخی محتوای جانبی در بازی تمرکز خواهد کرد. مطمئن نیستیم که چه زمانی این موضوع امکان‌پذیر است، اما با توجه به اینکه تا انتشار بازی تنها چند هفته دیگر باقی مانده، احتمالاً می‌توانیم خیلی زودتر شاهد آن باشیم.

ما انتظار نداریم که مارک همیل (Mark Hamill)، صداپیشه جوکر، در بازی Suicide Squad: Kill the Justice Squad بازگردد، مگر اینکه به نوعی از طریق فلش بک ارائه شود. با توجه به اینکه هارلی کویین یک شخصیت قابل بازی است، آن‌ها کسی را دارند که بتوانیم به روشی داستان او را به جوکر وصل کنیم. با این حال، شایعات و گمانه زنی‌ها حاکی از آن است که این به احتمال زیاد فردی باشد که به عنوان یک کپی از جوکر عمل کرده و لباس او را بر تن می‌کند. در همین حال، ما فقط باید منتظر بمانیم و ببینیم که سرانجام چه می‌شود.

source

توسط funkhabari