بنابر گزارش‌ها دو بازیگر از سریال اصلی دردویل قرار است در سریال Daredevil: Born Again نقش‌های خود را بازآفرینی کنند.

دو تا از کاراکترهایی که در سریال اصلی دردویل محصول سرویس آنلاین نتفلیکس حضور داشته‌اند، قرار است در سریال مورد انتظار Daredevil: Born Again نیز حضور داشته باشند. جف اسنایدر در گزارشی آشکار کرده که الدن هنسون و دبورا آن ول قرار است در این سریال تازه بار دیگر نقش فاگی نلسون و کارن پیج را بازآفرینی کنند.

البته این گزارش مشخص نکرده که این دو بازیگر قرار است در چه تعداد از قسمت‌های سریال تازه و در حال توسعه «دردویل: تولد دوباره» حضور داشته باشند. با این حال، شایان ذکر است که هنوز استودیو مارول بازگشت این بازیگران و کاراکترها را تأیید نکرده است.

علاوه بر این، در این گزارش آمده که سریال «دردویل: تولد دوباره» که اخیرا دوباره مورد بازنگری قرار گرفته است، قرار است در قالب دو بخش ۹ قسمتی تولید و پخش شود. بخش‌های فیلمبرداری شده فعلی از این سریال حدود شش قسمت را در بر می‌گیرد و سازندگان به دنبال آن هستند تا قسمت‌های بعدی را نیز تولید کنند.

توقف تولید سریال «دردویل: تولد دوباره» به خاطر اعتصابات بازیگران و نویسندگان سبب شد تا استودیو مارول تصمیم بگیرد تا به طور کامل این اثر را مورد بازنگری قرار بدهد و تأخیر در شروع دوباره تولید آن نیز به همین خاطر است. در حقیقت، به هنگام توقف تولید، مدیران مارول موارد فیلمبرداری شده را مورد بررسی قرار دادند و تصمیم گرفتند تا مسیر دیگری را در این سریال در پیش بگیرند. به همین خاطر نیز نویسندگان قبلی یعنی کریس اورد و مت کورمن از سریال جدا شدند.

پس از آن نیز آرون مورهد و جاستین بنسون برای کارگردانی قسمت‌های باقیمانده سریال «دردویل: تولد دوباره» به خدمت گرفته شدند. در حال حاضر هنوز تاریخ دقیقی برای پخش این سریال مورد انتظار مشخص نشده است.

منبع: comicbook

source

توسط funkhabari