با توجه به موج جدید استخدام در استودیوی سازنده، روند ساخت بازی Fable سرعت خوبی گرفته است و انتشار آن در سال ۲۰۲۵ بعید نخواهد بود.

استودیوی Playground Games که برای ساخت مجموعه Forza Horizon شناخته می‌شود، اخیراً نیروهای زیادی را جذب کرده است. بیش‌تر استخدامی‌های استودیو، روی بازی مورد انتظار Fable کار می‌کنند.

استودیوی نام برده، در بخش‌های مختلفی نیرو جذب کرده است؛ از طراح شخصیت گرفته تا طراح محیط و مرحله. به نظر می‌رسد که آن‌ها سخت در تلاش هستند تا بازی مورد انتظار Fable موفق ظاهر شود.

یکی از امیدوار‌کننده‌ترین نیروهای جذب شده به استودیو، تهیه‌کننده بازی Baldur’s Gate 3 است. با توجه به موفقیت شگفت‌انگیز این بازی و تجربه این شخص، طرفداران مجموعه Fable می‌توانند تا حدودی احساس آرامش کنند.

البته از طرفی، تریلر اخیر بازی به‌قدری فوق العاده به نظر می‌رسید که طرفداران را نگران کرده است! تعدادی از طرفداران می‌گویند این تریلر خیلی رویایی به نظر می‌رسد و بعید است محصول نهایی چنین کیفیتی را ارائه دهد. با این حال، یکی از سازندگان بازی Fable، این نوید را به طرفداران داد که مطمئن باشند بازی نهایی نیز به‌خوبی تریلر نمایش داده شده خواهد بود.

با توجه به سابقه درخشان Playground Games، به نظر شما می‌توان به احیای مجموعه Fable امیدوار بود؟

source

توسط funkhabari