با ارائه این مقاله، شما عزیزان را با 10 تا از بهترین کلینیک زیبایی در مازندران آشنا خواهیم کرد تا در صورت نیاز اطلاعاتی را در خصوص آن ها در اختیار داشته باشید. از دیرباز تاکنون، زیبایی برای مردم از اهمیت خاصی برخوردار می باشد. پیری پوست برای افراد، به خصوص بانوان بسیار نگران کننده شده است. اما با وجود کلینیک های زیبایی و انجام روش های درمانی چین وچروک و پیری پوست، این نگرانی تا حدودی کاهش پیدا کرده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر، در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

کلینیک زیبایی چیست و چه خدماتی انجام می دهد؟

امروزه سبک زندگی انسان ها متحول شده و به نوعی مدرن تر می باشد. با این وجود نیاز های جدیدی نیز پدید آمده است و افراد به زیبایی پوست، مو و اندام خود اهمیت بیشتری می دهند. به همین دلیل کلینیک های زیبایی بسیاری در سطح شهر ها تاسیس شده و از سوی افراد نیز بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

در واقع کلینیک های زیبایی بخشی از یک بیمارستان یا مراکز بهداشتی و درمانی می باشند و با دریافت مجوز از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، خدمات زیبایی مثل خدمات زیبایی پوست اعم از جوانسازی پوست، لیفت صورت هایفوتراپی، لیزر موهای زائد و موارد مشابه آن را به زیبا جویان ارائه می دهند. برای تاسیس یک کلینیک زیبایی، وجود حداقل دو پزشک متخصص زیبایی و عمومی ضروری است. همچنین وجود یک پرسنل کارشناس پذیرش، دو پرستار یا بهیار و یک نفر اپراتور برای الکترولیز در کلینیک نیز الزامی می باشد.

کلینیک های زیبایی خدمات متنوعی را ارائه می دهند. در این مراکز، متخصصان در زمینه پوست و مو، جراحان پلاستیک در حوزه زیبایی، پزشکان عمومی، جراحان عمومی، جراحان گوش و حلق و بینی، متخصصین زنان در زمینه زیبایی و کارشناسان تغذیه فعالیت می کنند.

کلینیک زیبایی چیست و چه خدماتی انجام می دهد؟

ویژگی های بهترین کلینیک زیبایی در مازندران

از نظر متخصصان بهترین کلینیک زیبایی در ایران، هر کلینیک زیبایی خوب می بایست ویژگی های خاص و ویژه ای داشته باشد. همچنین خدماتی که ارائه می کند باید بسیار ویژه و با کیفیت باشد تا نظر متقاضیان را نسبت به خود جلب نماید.

چند مورد از ویژگی های بهترین کلینیک زیبایی در مازندران به شرح زیر می باشد:

 • فعالیت کلینیک زیر نظر پزشک متخصص مجرب و با سابقه پوست و مو می باشد. حضور پزشک در کلینیک و نظارت روی کار سایر پرسنل الزامی می باشد.
 • یک کلینیک زیبایی خوب، به رعایت بهداشت و تمیزی محیط اهمیت بسیاری می دهد. رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از تجهیزات یک بار مصرف مثل روپوش یک بار مصرف، رو تختی یک بار مصرف و موارد مشابه آن از مهم ترین ویژگی های بهترین کلینیک زیبایی در مازندران می باشد.
 • یکی دیگر از ویژگی های بهترین کلینیک زیبایی در مازندران، استفاده از دستگاه های به روز و مدرن است. دستگاه هایی مانند دستگاه لیزر موهای زائد، دستگاه میکرودرم، دستگاه هایفوتراپی همگی می بایست هر سال تغییر کرده و به روز شوند.
 • هر کلینیک زیبایی لازم است که صفحه ای در شبکه های اجتماعی داشته تا نمونه کارها و رزومه کاری آن ها قابل مشاهده باشد. ارائه روزمه نمونه کار به مراجعه کنندگان کمک می کند که بتوانند بیشتر با خدمات ارائه شده در کلینیک آشنا شده و راحت تر تصمیم بگیرند.
 • از بارزترین ویژگی های یک کلینیک زیبایی خوب، احترام به مشتری می باشد. نحوه صحبت کردن پرسنل با مراجعه کنندگان و همچنین پاسخ دادن به سوالات و مشکلات آن ها از علائم احترام به مراجعه کننده است.

انواع خدمات بهترین کلینیک زیبایی در مازندران

در زیر به برخی از انواع خدمات بهترین کلینیک زیبایی در مازندران می پردازیم:

 • جوانسازی پوست: بسیاری از خدمات کلینیک های زیبایی در راستای زیبا سازی و جوانسازی پوست ارائه می شود. خدماتی نظیر لیفت صورت، تزریق بوتاکس، میکرودرم ابریژن و هایفوتراپی. برای روش درمانی هایفوتراپی می توانید به بهترین مرکز هایفوتراپی در تهران که خدمات با کیفیتی را ارائه می دهد، مراجعه کنید.
 • خدمات مو: خدماتی که در خصوص مو در کلینیک زیبایی انجام می شود، مربوط به جلوگیری از ریزش موهای سر، تقویت فولیکول های موهای سر جهت پرپشت شدن و ضخیم شدن موهای سر می باشد. مثل روش های درمانی پی آر پی و آر اف.
 • لیزر موهای زائد بدن: با انجام لیزر موهای زائد توسط دستگاه های پیشرفته، برای همیشه از شر موهای اضافه بدن خود و استفاده مکرر از ژیلت راحت خواهید شد.
انواع خدمات بهترین کلینیک زیبایی در مازندران

وظایف و مهارت های مدیر کلینیک زیبایی

برخی از وظایف و مهارت های مدیر داخلی هر کلینیک زیبایی عبارت اند از:

 • دارای روابط اجتماعی بالا، متعهد و دلسوز باشد. همچنین مهارت کافی در مدیریت موقعیت‌ های بحرانی را داشته باشد.
 • منعطف و سازگار با محیط و همکاران باشد و در کار خود مسئولیت پذیر بوده و همین طور در برخورد با پرسنل و مراجعین برخورد و اخلاق خوبی داشته باشد.
 • قادر به تجزیه و تحلیل مشکلات کارکنان باشد و در صورت لزوم راهکار های مناسبی را ارائه دهد. همچنین در کلینیک خود از متخصصین و پزشکان با تجربه بهره مند باشد.

کلام آخر

ما در این مقاله لیستی از بهترین کلینیک زیبایی در مازندران را در اختیار شما قرار داده ایم تا در صورت نیاز، اطلاعات کافی از آن را داشته باشید. از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما صمیمانه قدردانی می کنیم و امیدواریم این مطالب برای شما مفید بوده باشد. همچنین می توانید برای ثبت هر گونه انتقاد و یا پیشنهادی با ما در سایت جراحتو در ارتباط باشید.

source

توسط