طبق گفته‌های نیک بیکر (Nick Baker) در پادکست XboxEra، پروژه بتل رویال بازی Halo Infinite، ساخته استودیوی Certain Affinity، لغو شده است.

مدتی قبل، تایید شده بود که استودیوی Certain Affinity در حال کار روی ساخت مد بتل رویال بازی Halo Infinite است. این استودیو رسما در آوریل ۲۰۲۲ تایید کرد که با همکاری ۳۴۳ Industries، روی تکامل بیشتر این عنوان به روش‌های جدید و هیجان‌انگیز بوده و پس از آن اعلام کرد که در حال کار بر روی اقدامی بزرگ و جدید برای فرنچایز است.

با این حال، به نظر می‌رسد که پروژه بتل رویال Halo Infinite، که بنا به گزارش‌ها با اسم رمز تاتانکا (Tatanka) شناخته می‌شود، کنسل شده است. نیک بیکر، یکی از بنیان‌گذاران پادکست XboxEra، که در گذشته چندین بار اطلاعات دقیقی در مورد مسائل ایکس باکس و هیلو ارائه کرده است، در یکی از قسمت‌های اخیر خود عنوان کرد که پروژه تاتانکا لغو شده است. همچنین، جان کلارک (Jon Clarke)، مجری مشترک نیک بیکر در پادکست نیز اظهار داشت که شایعاتی شنیده که این پروژه دیگر وجود ندارد.

در ژانویه سال گذشته، گزارش شد که اگرچه توسعه تاتانکا به عنوان یک تجربه بتل رویال آغاز شده بود، این پروژه از آن زمان به بعد در جهات مختلف تکامل یافته است و با موتور Unreal Engine 5 ساخته می‌شود. هم‌اکنون هم مشخص نیست که این پروژه مورد اصلاح قرار گرفته یا به طور کلی لغو شده است. از طرفی هم امکان دارد که با تغییر رویه، به چیزی کاملاً متفاوت تبدیل شده باشد.

البته، شایان ذکر است که این یک شایعه تایید نشده در مورد یک بازی است که هنوز به طور رسمی معرفی نشده است، بنابراین فعلا این موضوع را به عنوان یک شایعه در نظر بگیرید. برای ارائه مطالب بیشتر با ما همراه باشید.

source

توسط funkhabari