استودیو اسپیر مدیا (Aspyr Media)، سرانجام برخی از جزئیات کلیدی مربوط به بازی Tomb Raider I-III Remastered Lara Croft را برای طرفداران قدیمی و جدید این فرنچایز تایید کرد.

بازی Tomb Raider I-III Remastered، عنوانی بازسازی شده از سه نسخه‌ ابتدایی این بازی یعنی آثار Tomb Raider I، Tomb Raider II و Tomb Raider III به حساب می‌آید که شامل بیش از ۲۰۰ تروفی خواهد بود. علاوه بر این، گزینه‌هایی برای کنترل‌های کلاسیک و کنترل‌های مدرن وجود خواهد داشت.

از طرف دیگر، این ریمستر اسپریت‌های دوبعدی که نشان‌دهنده علامت‌های درون بازی همچون کلیدها و موارد دیگر هستند را با مدل‌های سه بعدی کامل جایگزین می‌کند که باعث واقع‌گرایانه‌تر شدن آن‌ها می‌شود. در همین حال، به باس‌ها نوارهای سلامتی داده شده است که به واسطه آن می‌توانید میزان آسیبی که به آن‌ها وارد کرده‌اید را مشاهده کنید. همچنین، یک حالت عکسبرداری برای ثبت تمام محیط‌ها و لحظات نمادین، در حالی که لارا کرافت را در سرتاسر جهان به دنبال ثروت‌های پنهان می‌برید، وجود دارد.

همانطور که در اولین تریلر از این ریمستر مشخص شد، هر سه بازی Tomb Raider دارای جلوه‌های بصری جدید هستند که شامل جلوه‌های نورپردازی پیشرفته، مدل‌های جدید برای لارا و دشمنانش، به علاوه بهبودهایی در محیط‌های بازی می‌شود. Tomb Raider I-III Remastered Lara Croft در تاریخ ۱۴ فوریه ۲۰۲۴ (۲۵ بهمن) برای پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و PC منتشر خواهد شد.

source

توسط funkhabari