فصل سوم انیمه سریالی Demon Slayer بیشترین بیننده را در سال ۲۰۲۳ داشته و عنوان پربازدیدترین انیمه سال را به دست آورده است.

انیمه Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba امروزه از محبوبیت بسیار زیادی در بین مخاطبان برخوردار است. این اثر پس از شروع حماسی خودش به یکی از محبوب‌ترین انیمه‌های سریالی شونن تبدیل شد و امروزه طرفداران بسیار زیادی در سراسر جهان دارد که همگی به تماشای فصل سوم آن نشستند.

فصل سوم انیمه سریالی «شیطان‌کش» در سال ۲۰۲۳ میلادی پخش شده و پربیننده‌ترین اثر انیمه‌ای در سال گذشته میلادی لقب گرفته است. طبق آمارهای تازه منتشر شده در ژاپن، این انیمه بیشترین میزان بیننده را داشته و به طور میانگین ۱۵.۴ میلیون نفر آن را به صورت زنده تماشا کردند، تعدادی که در قسمت پایانی فصل به رقم ۲۲.۸ میلیون نفر رسیده بود.

بدون شک این میزان بیننده برای این انیمه سریالی بسیار برجسته است و نشان می‌دهد که بیننده‌ها اشتیاق بسیار زیادی برای ادامه داستان این انیمه سریالی دارند. در حال حاضر توسعه فصل چهارم این انیمه سریالی در جریان است ولی هنوز تاریخ دقیقی برای پخش آن تعیین نشده است.

انیمه سریالی «شیطان‌کش» علاوه بر ژاپن در سراسر جهان نیز پخش می‌شود و روی سرویس آنلاین نتفلیکس، هولو و همچنین کرانچی‌رول در دسترس است.

منبع: comicbook

source

توسط funkhabari