یک گزارش جدید بیان می‌کند که استودیوی راکستدی (Rocksteady) پیش از ساخت Suicide Squad: Kill the Justice Leage روی توسعه یک بازی چند نفره اوریجینال کار کرده است.

این گزارش بر اساس مقاله‌ی جدید بلومبرگ (Bloomberg) منتشر شده است که نحوه کار استودیوی راکستدی را بر روی بازی Suicide Squad پوشش می‌دهد. به نقل از منابعی که گفته می‌شود با استراتژی استودیوی انگلیسی در دهه گذشته آشنا هستند، ظاهراً راکستدی پس از انتشار Batman Arkham Knight در سال ۲۰۱۵، کار بر روی ساخت عنوان واقعیت مجازی Batman: Arkham VR و یک بازی چند نفره بر اساس یک فرنچایز اوریجینال را آغاز کرده بود.

ظاهراً استودیوی وارنر برادرز مونترال (Warner Bros. Montreal)، سازنده‌ی عناوین Gotham Knights و Batman: Arkham Origins، یک بازی Suicide Squad را در پایان سال ۲۰۱۶ لغو کرد و بعداً توسعه‌ی این بازی به راکستدی پیشنهاد شد که سال بعد از آن کار روی Kill the Justice League را آغاز نمود.

جزئیات بیشتری در خصوص این بازی چندنفره اوریجینال در دسترس نیست. برخلاف گزارش‌های قبلی، بلومبرگ ادعا می‌کند که راکستدی هرگز روی ساخت بازی Superman کار نکرده است.

بازی Suicide Squad: Kill the Justice League قرار است در تاریخ ۲ فوریه ۲۰۲۴ (۱۳ بهمن ۱۴۰۲) برای پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی عرضه شود. بازیکنان برای تجربه‌ی بازی به اتصال آنلاین نیاز دارند اما پس از واکنش شدید طرفداران، راکستدی برنامه‌های خود را برای معرفی حالت آفلاین به عنوان محتوای پس از انتشار تایید کرد.

source

توسط funkhabari