بر اساس آخرین شایعات، بازی Final Fantasy 7 Remake از استودیوی اسکوئر انیکس (Square Enix) ممکن است راهی ایکس باکس شود.

در طی آخرین قسمت از پادکست Xbox Two، جز کوردن (Jez Corden) که به خاطر اخبار موثقش در صنعت بازی شهرت دارد، اظهار داشت که Final Fantasy 7 Remake ممکن است راهی پلتفرم‌های ایکس باکس گردد. او معتقد است که قرارداد بازی مذکور با سونی اینتراکتیو اینترتینمنت (Sony Interactive Entertainment) شامل بند انحصاری دائم نمی‌شود. به این ترتیب، فرصت خوبی برای نمایش آن در سایر پلتفرم‌ها، از جمله کنسول‌های ایکس باکس و نینتندو وجود دارد.

Final Fantasy 7 Remake ممکن است برای ایکس باکس منتشر شود.

کوردن همچنین اشاره کرد شواهدی در دست دارد و احتمالاً بین مایکروسافت و اسکوئر انیکس بحث‌هایی در جریان است تا Final Fantasy 7 Remake به ایکس باکس راه یابد. با این اوصاف، او معتقد است که اسکوئر انیکس و سونی اینتراکتیو اینترتینمنت فعلاً نمی‌خواهند در این رابطه اطلاعیه‌ای ارائه کنند، چون باید توجهات به سمت Final Fantasy 7 Rebirth معطوف بماند. با این حال، او می‌گوید که Final Fantasy 7 Remake در نهایت بر روی کنسول‌های نینتندو و ایکس باکس منتشر خواهد شد.

همچنین در طول پادکست مذکور ادعا شد که Final Fantasy 16 نیز ممکن است برای Xbox Series X و Xbox Series S عرضه شود. این بازی در حال حاضر برای PC در حال توسعه است.


نظر شما در این باره چیست؟ لطفاً در بخش نظرات به ما اطلاع دهید.

source

توسط funkhabari