بازی اکشن نقش‌آفرینی Dragon’s Dogma 2 در بخش خلق شخصیت گزینه‌های متعددی را در اختیار بازیکنان قرار خواهد داد.

رسانه‌ی IGN در طی هفته‌های اخیر ویدیوها و جزئیات جدیدی از گیم‌پلی بازی Dragon’s Dogma 2 را منتشر کرده و اخیراً ویدیوی دیگری را به اشتراک گذاشته است که این بار به بررسی عمیق بخش خلق شخصیت می‌پردازد.

سیستم خلق شخصیت جامع با مجموعه ابزارهای گسترده موردی است که بسیاری انتظار دارند در بازی‌ها به خصوص در عناوین RPG بزرگ ببیند و به نظر می‌رسد Dragon’s Dogma 2 در این زمینه بازیکنان را ناامید نخواهد کرد.

مجموعه ابزار خلق شخصیت‌ها علاوه بر این که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا بازی را در نقش یک نژاد جدید به نام Beastren تجربه کنند، دارای تعدادی استایل بدن در هر نژاد خواهد بود، اما اگر بازیکنان بخواهند این گزینه را خواهند داشت که در اعماق جزئیات غوطه‌ور شوند و از مجموعه‌ای از گزینه‌ها برای هر جنبه‌ای از ظاهر شخصیت خود استفاده کنند.

کپکام (Capcom) در طی هفته‌های گذشته ویدیوهای متعددی از گیم‌پلی Dragon’s Dogma 2 شامل کلاس‌های قابل بازی Fighter، Warrior، Sorcerer و Trickster را به نمایش گذاشته است. همچنین این شرکت از یک دشمن مرموز جدید و اختیاری به نام Sphinx رونمایی کرد.

بازی Dragon’s Dogma 2 در تاریخ ۲۲ مارس ۲۰۲۴ (۳ فروردین ۱۴۰۳) در دسترس دارندگان پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت.

source

توسط funkhabari