با نزدیک شدن به انتشار بازی Final Fantasy 7 Rebirth، چندین اسکرین شات به همراه جزئیات جدیدی در مورد مکان‌ها و شخصیت‌های این عنوان اکشن RPG مورد انتظار منتشر شده است.

تا عرضه بازی Final Fantasy 7 Rebirth، یک ماه و نیم زمان باقی مانده و در همین حال، استودیوی اسکوئر انیکس (Square Enix)، نگاهی دیگر به آنچه که این اثر نقش آفرینی قرار است ارائه دهد، به اشتراک گذاشته است. استودیوی مذکور به تازگی، جزئیاتی از مکان‌هایی که در دنیای عظیم بازی، از آن‌ها بازدید خواهید کرد را در کنار تعدادی از شخصیت‌های جدیدی که در این عنوان حضور خواهند داشت، به اطلاع طرفداران رسانده است.

در رابطه با موضوع اول، یعنی مکان‌ها، استاربرد جونون (Starboard Junon)، منطقه ای مسکونی در کلان شهر مستحکم جونون وجود دارد. این منطقه، مشرف به اقیانوس با خانه‌های افراد شینرا، بوتیک‌های سطح بالا و رستوران‌ها مشخص شده و هم‌اکنون در حال آماده شدن برای رژه تحلیف ریاست جمهوری روفوس شینرا است.

مکان جدید دیگر Shinra-8 است، یک کشتی تفریحی Shinra، که مردم را بین قاره‌های شرقی و غربی سیاره حمل می‌کند و پس از حرکت از جونون به سمت شهر تفریحی کوستا دل سول (Costa del Sol) می‌رود. در کشتی کروز، بازیکنان می‌توانند در یک تورنمنت Queen’s Blood شرکت کنند. این در واقع، یک یک بازی کارتی بوده که بازیکنان می‌توانند در Final Fantasy 7 Rebirth بازی کنند.

در مورد شخصیت‌ها، النا نیز وجود دارد، یک تازه وارد که چند بار در تریلرهای گذشته او را دیده‌ایم. این شخصیت که یکی از اعضای جدید ترک‌ها محسوب می‌شود، توصیف شده که به اندازه هر شخص دیگری در گروه، با مشت و کار با تفنگ مهارت دارد. سپس، شاهد حضور کیت سیث هستیم که طرفداران بازی Final Fantasy 7، به خاطر مهارت‌های پیشرفته‌اش که می‌تواند در مبارزات استفاده کند، بسیار با او آشنا هستند.

اسکرین شات‌هایی از مبارزات و مکان‌ها و شخصیت‌های ذکر شده نیز منتشر شده است. می‌توانید آن‌ها را در زیر مشاهده کنید. بازی Final Fantasy 7 Rebirth در تاریخ ۲۹ فوریه ۲۰۲۴ (۱۰ فروردین ۱۴۰۳) برای PS5 عرضه خواهد شد.

AQUARIUSCJ of GTA VIShErViNMehdiLove GameJavadهیربدCambyses The ThirdDoctorOld fashion GAMER𝐓𝐡𝐞 𝐆𝐮𝐚𝐫𝐝𝐢𝐚𝐧 𝐀𝐧𝐠𝐞𝐥siavashHero's shade🤘Mohsenj74AGARIS‌بیل قصابJinxmasoud pc gamerLonesome guyDaniallox😃more

source

توسط funkhabari