یک منبع فاش‌کننده اخیراً ادعا کرده است که یک بازی فرعی از فرنچایز Sonic برای موبایل در دست توسعه قرار دارد و احتمالاً تا پایان سال جاری میلادی منتشر خواهد شد.

این شایعه توسط کاربر توییتری MbKKssTBhz5 منتشر شده که در گذشته اطلاعات دقیقی از بازی‌های استودیوی اتلوس (Atlus) را فاش کرده است. به گفته‌ی این افشاگر، بازی موبایلی Sonic قرار است از نظر گیم‌پلی طراحی مشابهی با Fall Guys داشته باشد که نشان می‌دهد بازی مذکور می‌تواند یک عنوان بتل رویال باشد.

Fall Guys اولین بار در سال ۲۰۲۰ منتشر شد و به سرعت در بین بازیکنان محبوبیت زیادی پیدا کرد. در عرض ۲۴ ساعت پس از انتشار، این بازی آمار ۱.۵ میلیون بازیکن فعال را به ثبت رساند. در نهایت تعداد بازیکنان بازی به بیش از ۵۰ میلیون نفر رسید. بنابراین حداقل روی کاغذ منطقی است که چرا یک بازی جدید Sonic می‌تواند یک حلقه گیم‌پلی مشابه را هدف قرار دهد.

اگرچه در حال حاضر نمی‌توان این شایعه را تایید کرد، اما به نظر می‌رسد که چندین عنوان معرفی نشده از Sonic برای کنسول‌ها و موبایل در حال توسعه هستند. در حال حاضر مشخص نیست که بازی موبایلی Sonic در چه تاریخی معرفی خواهد شد، اما اشاره به عرضه‌ی بازی در سال ۲۰۲۴ می‌تواند به این معنی باشد که احتمالاً در آینده‌ی نزدیک شاهد رونمایی رسمی از آن خواهیم بود.


نظر شما در این باره چیست؟

source

توسط funkhabari