استودیوی ماشین گیمز (MachineGames) نام جدیدترین بازی خود را اعلام کرد و تایید نمود که Indiana Jones and The Great Circle در اواخر سال ۲۰۲۴ عرضه می‌شود.

توسعه‌دهندگان هنوز تاریخ انتشار دقیقی را ارائه نکرده‌اند و از آنجایی که این بازی در انحصار پلتفرم ایکس باکس قرار دارد، تنها می‌توانید آن را روی Xbox Series X|S و PC از طریق گیم پس (Game Pass) تجربه کنید.

این بازی اولین نمایش گیم‌پلی خود را در طول مراسم Xbox Developer Direct دریافت نمود. همچنین، به نظر می‌رسد هریسون فورد (Harrison Ford) چهره خود را به سازندگان بازی قرض داده است، اگرچه این موضوع هنوز تایید نشده.

همچنین طرفداران به یک ایده‌ کلی از داستان بازی دست یافتند. ما نقش شخصیت ایندیانا جونز (Indiana Jones) را بازی می‌کنیم که در یک سفر پر از خطر، به دنبال بازیابی یک اثر مرموز می‌رود و با مردی «روانی» به نام امریچ واس (Emmerich Voss) روبه‌رو می‌شود.

همانطور که در بالا هم ذکر شد، بتسدا (Bethesda) هنوز تاریخ انتشار مشخصی را ارائه نکرده است، بنابراین باید برای مدتی نامعلوم صبور باشید. خوشبختانه، از آنجایی که سازندگان اعلام کردند بازی در سال ۲۰۲۴ عرضه خواهد شد، جزئیات بیشتری باید به‌زودی ارائه شود.

طرح کلیدی (Key Art) بازی نیز منتشر شده که در ابتدای پست آن را مشاهده می‌کنید. تریلر رونمایی از بازی:


نظر شما در این باره چیست؟ لطفاً در بخش نظرات به ما اطلاع دهید.

source

توسط funkhabari