کمپانی پارامونت به تازگی عنوان فیلم هفتم و هشتم مجموعه فیلم‌های Mission: Impossible با بازی تام کروز را تغییر داده است.

خیلی وقت است که فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One روی پرده سینماها اکران شده، فیلمی که توانست عملکرد نسبتا خوبی نیز در گیشه داشته باشد و حالا این اثر سینمایی قرار است در تاریخ ۲۵ ژانویه سال ۲۰۲۴ میلادی روی سرویس آنلاین پارامونت پلاس عرضه شود.

با این حال، خبر انتشار این اثر سینمایی روی این سرویس آنلاین همراه با تغییر جالبی بوده است. بخش Part One از عنوان این فیلم تازه پاک شده و عنوان فقط Mission: Impossible – Dead Reckoning ذکر شده است. این اثر هفتمین فیلم در این مجموعه اکشن و مهیج با بازی تام کروز محسوب می‌شود.

قبلا نیز اعلام شده بود که دنباله این اثر سینمایی تحت عنوان Mission: Impossible – Dead Reckoning Part Two ساخته می‌شود و در حال حاضر نیز تولید آن در جریان است اما با توجه به تغییر عنوان فیلم اول، به نظر می‌رسد که کمپانی پارامونت قصد دارد تا عنوان دیگری برای این اثر سینمایی برگزیند.

با اینکه ممکن است عنوان فیلم هشتم این مجموعه تغییر کند اما این در حالی است که فیلم هفتم به صورت نیمه تمام و حالت تعلیق به پایان رسید و به همین خاطر نیز فیلم هشتم باید ادامه داستان فیلم قبلی را روایت کند.

منبع: comicbook

source

توسط funkhabari