هیوندای موتوراسپورت (Hyundai Motorsport) اخیراً بازسازی قابل توجه‌ای را از تریلر نمادین GTA 6 شرکت راکستار گیمز (Rockstar Games) به اشتراک گذاشته است.

این ویدئو به دقت از تریلر بازی ویدیویی الگوبرداری می‌کند و اعضای تیم‌های رالی هیوندای موتوراسپورت را به نمایش می‌گذارد. با عنوان Grand Test Auto XXIV، این تریلر در حساب توییتر (پلتفرم اجتماعی X) هیوندای موتوراسپورت به اشتراک گذاشته شد و می‌توانید آن را در ادامه مشاهده کنید:


این ویدیوی ۱ دقیقه و ۲۸ ثانیه‌ای تقریباً تمام صحنه‌های تریلر اصلی Grand Theft Auto 6 را بازسازی می‌کند. واضح است که شرکت تلاش زیادی برای ساخت این تریلر انجام داده و ویدیو، تصاویر پهپادهای متعددی را که زوایای مختلف تریلر Grand Theft Auto 6 را منعکس می‌کنند، در خود جای داده است. از تصاویر خودروهای هیوندای در مسابقات خاکی و دریفت نیز استفاده شده.

تریلر هیوندای موتوراسپورت شامل تمام صحنه‌های آشنا از تریلر Grand Theft Auto 6 است. از جمله مردی که در پمپ بنزین می‌دود و اشاره‌های مختلف به رویدادهای عجیب و غریب در زندگی واقعی. طرفداران عشق زیادی به این ویدیو نشان داده‌اند و آن را یکی از تاثیرگذارترین تبلیغاتی می‌دانند که در چند وقت اخیر دیده‌اند:

بهترین ویدیوی تبلیغاتی که در چندین سال گذشته دیده‌ام. آفرین هیوندای!

Mr_McFeastiado

سب اسکات (Seb Scott)، کسی که سازنده این ویدیو برای هیوندای موتوراسپورت بوده، در توییتر (پلتفرم اجتماعی X) به اشتراک گذاشت که نگرانی‌های عمده‌ای در مورد میزان استقبال تماشاگران از ویدیو وجود داشته است. با این حال، آن‌ها از پاسخ فوق‌العاده‌ای که این ویدیو دریافت کرده، هیجان‌زده شده‌اند.

عنوان Grand Theft Auto 6 با تاریخ عرضه در سال ۲۰۲۵ برای پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری X/S معرفی شد. با این حال، بازیکنان رایانه شخصی باید صبر و حوصله داشته باشند، زیرا بازی در زمان عرضه اولیه روی این پلتفرم در دسترس نخواهد بود.


نظر شما در این باره چیست؟ لطفاً در بخش نظرات پایین به ما اطلاع دهید.

source

توسط funkhabari